קריסטן בל, הקול של אנה מפרוזן וכוכבת ורוניקה מארס, מוכרת כשחקנית, אבל גם כדמות ציבורית בתחום ההורות. היא ובעלה דקס שפארד הם מהקולניים בהורי הוליווד המתנגדים לפפראצי-ילדים, והם גם שולטים ברשתות החברתיות בנושאי הורות. כחלק מסדרת רשת של בל, בה היא שוטחת את משנתה לגבי נושאים שונים בהורות, חשפה כי בתה דלתה, 5.5, עוד משתמשת בחיתולים.

העובדה הזו הצליחה להדהים רבים ורבות, והגיעה מהר לכותרות, מאחר שהגיל הנורמטיבי במערב לגמילה הוא בערך שנתיים וחצי, והסיפור זכה לסיקור רב. יומיים מאוחר יותר הגיע ההסבר לטוויטר, צפירת הרגעה בה היא מסבירה שדלטה נעזרת בחיתול רק בלילה.

קריסטן המשיכה והגנה על בתה שזכתה לשיימינג מיידי לצד אמה, כמובן, ואמרה שזה נורמלי לגמרי ששלפוחית קטנטנה לא תצליח לעמוד באתגר של עשר שעות שינה רצופות עדיין. "חוץ מזה," השכילה להבהיר, "אני לא חושבת שיש איזו בושה או השפלה בשימוש מאוחר בחיתולים. כל אחד הוא אחר. בת החמש שלי לא היתה נבוכה גם אם היא באמת היתה משתמשת בחיתולים במהלך היום. יש לה ביטחון עצמי, היא שטותניקית והיא לא רואה בייחודיות של עצמה משהו שצריך להתנצל עליו."

View this post on Instagram

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

View this post on Instagram

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

בפרק המדובר של "מאמספליינינג", תוכנית רשת המשוייכת לתוכנית של אלן דג׳נרס, אירחה קריסטן את השחקניות והאמהות מאיה רודולף וקייסי וילסון, ודיברה על חוויית הגמילה השונה של בתה אל מול זו שהייתה לבתה בת השבע, לינקולן. "עם לינקולן, כשהיא היתה בת 21 חודשים, בעלי ואני הצענו שתלך לשירותים, ומאותו הרגע היא מעולם לא השתמשה בחיתול יותר," נזכרה. "ציחקקנו לנו ושאלנו את עצמנו למה כולם עושים עניין גדול מגמילה." בפעם השניhה, כאמור, העניינים זורמים קצת פחות חלק.