כנראה שזה אחד הדברים הכי טובים לפתוח איתם את השבוע: מאמא מקלארקסון, טנסי, הצליחה לתעד בווידיאו את אחד הרגעים המתוקים שאפשר להעלות על הדעת כשיש לכם פעוט. בזמן שבנה קינגסטון בן השנה וחצי ישב עם אביו על הספה ושניהם צפו בטלוויזיה, התפתחה בין השניים שיחה. כן כן, שיחה של ממש. קינגסטון עוד לא מדבר, אבל זה לא מפריע לו ממש לנהל שיחה עם אביו, ונראה שמדובר בילד דעתן וחכם במיוחד.

האמא, שניקה פריור, העלתה את הסרטון לפייסבוק, ומאז הוא חורך את הרשת וזכה כבר ללמעלה מ-11 מיליון צפיות, קרוב לשני מיליון שיתופים, ומאות אלפי תגובות ולייקים. שנאמר: להיט ויראלי נולד.

"רק הילד הזה! מנהל שיחה מן המניין עם אבא", כתבה שניקה בכותרת של הפוסט. בסרטון קינגסטון, ללא ספק אחד הפעוטות המתוקים, מפטפט ומפטפט, בעוד אביו, קומיקאי בשם דזטין פריור, מתנהג כאילו הוא ממש מבין מה שהבן שלו אומר, ועונה לחלוטין ברצינות. השיחה, אגב, מתנהלת על התכנית שהשניים צופים בה. המאמא לא יכלה להישאר אדישה לשיחה הגלויה והכנה.

האב בן ה-26, שמוכר גם בשם הבמה שלו די.ג'יי פריור, שואל את הפעוט: "אבל הבנת את זה?". זה נראה כאילו קינגסטון אומר שהוא לא ממש הבין. השניים ממשיכים בשיחה על רמת ההבנה של הפעוט, ופריור מסביר לו שהם צופים בפינאלה של תוכנית כלשהי. "זה גם מה שאני תהיתי, כי אני לא יודע מה הם עומדים לעשות בעונה הבאה", אומר פריור לקינגסטון, בעודם ממשיכים לפטפט.

למרות שגם את מה שהאבא אומר קצת קשה להבין, עדיין מדובר ללא ספק באחד הסרטונים השמחים והמתוקים שיש. בסופו של יום, גם פעוט בן 18 חודשים רק רוצה שיקשיבו לו, שישמעו את דעתו ושיהיה שם מבוגר אוהב שיוכל לספוג את כל זה.