כל הורה יודע שכשחדר המשחקים שקט מדי, משהו בטוח קורה שם, וכנראה שזה לא זה משהו שהוא יאהב. סביר להניח שיחלפו כמה דקות עד שיבחין ההורה בדממה המוכרת הזאת, וכשיפול לא האסימון ויגיע לחדר ימצא קירות מקושקשים, שולחנות או כסאות שלבשו צבעי חג שלא יורדים, שטיח שנגזר בקצוות או כל מה שילדים עושים כשהם שקטים מדי. אב אחד מקליפורניה, כריס דימאריו, תפס את הילדים שלו על חם במעשה קונדס מאוד מלכלך, אבל לפחות תיעד את הרגע המשעשע והפך את הלימון ללימונדה.

 >> לעמוד פייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

שני האחים, ריידר בן השלוש וסויר בן השנתיים, צבעו את כל הפנים שלהם, את הבגדים, הרגליים והידיים בצבעים לא מזוהים, וכנראה שגם חלק נרחב בחדר המשחקים. האב העמיד את שניהם במקלחת והתחיל בחקירה. "של מי היה הרעיון הזה?", שאל האב. כמו בכל חקירה טובה, הצד הנחקר שותק בהתחלה. עוברות כמה שניות של שקט עד שהאב שואל אותם "זה נראה לכם כמו רעיון טוב? מי לקח את הצבעים?". האח הגדול ממהר להצביע בסתר על האח הקטן ומאשים אותו שבנה מדרגות מיוחדות שהובילו אותו לצבעים. "אבל למה לא אמרת לו שזה אסור? אתה האח הגדול", מטיח בו האב.

עוד ב-mako בית ומשפחה:

"אתם חושבים שמגיע לכם עונש?", ממשיך האב. האחים מביטים אחד בשני, חושבים לרגע קצר ומיד מנידים ראשם לשלילה. כאן מגיע השלב בו גם האב לא מצליח להתאפק ופורץ בצחוק למראה ילדיו הבלגניסטים אך מתוקים. אפילו ריידר בן השלוש מתפלא שהאב צוחק ושואל אותו "מה כל כך מצחיק?". האב מנסה לחזור לארשת פנים רצינית ומשיב "שום דבר לא מצחיק. יש לכם צבע בכל מקום".
"גם בשיער, אבא?", שואל ריידר, וכמובן שהאב נשבר שוב ומתפקע מצחוק. "עשיתם בלגן רציני למטה, מי ינקה את זה? אתם?", הוא מאשים. השניים שוב מסתכלים אחד על השני ושוב מנידים ראשם לשלילה, אלא שבשלב זה בוגד האח הגדול בקטן ומצביע לעברו.

לדברי האם, אלישיה, הסרטון צולם כבר לפני שנתיים אולם כעת הפך לוויראלי וקיבל מיליוני צפיות ושיתופים ברחבי העולם.