עם עליית הטמפרטורות, נוכל גם להבחין בעלייה נוספת של שיתוף רבבות של תמונות של ילדים בבגדי ים בפיד שלנו בפייסבוק. ביניהן יש סיכוי יותר מסביר שנמצא גם לא מעט ילדים ל מפורסמים, כמו למשל מקסוול בת ה-3, בתה של ג'סיקה סימפסון שיצאה עם בגד ים להצטנן בבריכה. על פניו, עוד ילדה מתוקה בבגד ים, אבל כשמדובר בבת של... היו בטוחים שהיא נתונה תחת עדשה וביקורת רק מעצם היותה מקסוול של ג'סיקה.

ביום שלישי שעבר, העלתה אמא ג'סיקה את התמונה המתוקה הזאת לאינסטגרם האישי שלה. בתמונה המדוברת, מקסוול "עושה פוזה" כמו כל בת 3 – יד אחת על המותן והיא מוציאה לשון קטנטנה. בתמונה נוספת, נשענת הפעוטה על שפת הבריכה ומזמינה נשיקה מאמא ומאבא.

Kiss #maxidrew

A photo posted by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on


תמים וחמוד, או שלא? לצד הרבה מאוד תגובות אוהדות, היו גם לא מעט כאלה שהאשימו את האם המפורסמת בהפיכתה של מקסוול לסמל מין, במידה קטנה. "למה היא עומדת ככה? בצורה כה מפתה?", שאל אחד. אחרת טענה: "לא מבינה על מה חשבת. אני לא שיפוטית, זה פשוט פרובוקטיבי. הייתי שמחה שהיא תעמוד כמו ילדה, היד על המותן פשוט לא הולמת".

אין תמונה
ניצול של בתה או עוד אמא גאה שמשתפת תמונה מתוקה? מה דעתכם?

בינינו, לא ברור על מה המהומה ובעיקר זה מרגיש שהחום עלה לאנשים לראש. מה דעתכם: תמונה מתוקה ותמה או פרובוקטיבית וסקסיסטית?