זה לא חדש שילדות בנות שנתיים אוהבות להתחפש. לרוב הן מעדיפות להיכנס לעולם הדמיון בעזרתן של שמלות מנופחות של נסיכות, כמו שראו בסרטים ובסדרות הטלוויזיה, אבל התקופה אותה אנו חווים אינה רגילה. את מקומן של הנסיכות כגיבורות תרבות תופסות, לפחות בחלק מהבתים, דמויות אחרות.

אלייזה סטונבנג, פעוטה בת שנתיים ממנצ'סטר שבאנגליה, נעזרת באמא שלה, נטלי, ומתחפשת בכל יום לגיבורה אחרת מסוג בשר ודם. כמחווה מקסימה לאנשים הכי אלטרואיסטיים ואמיצים של ימינו, לובשת הקטנטונת בגדים של עובדים חיוניים מסוגים שונים ומצטלמת. אמא נטלי מעלה את התמונות לרשת, והציבור מוחא כפיים לפעוטה, לצוותים הרפואיים לעובדי הסופרמרקטים וליתר העובדים החיוניים. 

תתפלאו לגלות שזה עובר בגנים: סבתה של אלייזה, שרון פראנס, היתה אחות בהוספיס במנצ'סטר, וישנה תמונה של אמא נטלי לבושה במדים זעירים כמחווה לסבתא. משם, למעשה, עלה הרעיון המתוק. האם ניצלה את הזמן הפנוי שלה על מנת לארגן לאלייזה את התחפושות המושלמות.

 

כשהיא לבושה במיטב המחלצות יוצאת אלייזה עם משפחתה אל מחוץ לבית על מנת לקחת חלק במחיאת הכפיים ההמונית לצוותים הרפואיים, שמתרחשת בכל יום בשבע בערב. "אלייזה מתה על זה, ובזכות הפרוייקט המשותף שלנו היא זוכה להשאר ערה עד מאוחר יותר", מספרת אמא נטלי. "היא אפילו לוקחת סיר וכף ממטבח האיקאה הקטן שלה כדי לעשות יותר רעש. זה מקסים".