האם הויראליות עוברת בגנים? במקרה של סיילור בת ה-2 מסן דייגו, נראה שכן. אביה - זת', הינו יוצר תוכן כבר כמעט עשר שנים, אולם רק לאחרונה הפך לויראלי במיוחד - כשהחל להעלות סרטונים עם בתו הצעירה מאוד - סיילור, ממש כמו איזו טינאייג'רית. 

כעת, אביה של סיילור, שחי בנפרד מאימה אך באווירה טובה, לוקח את הפעוטה לטיולים בגן חיות, מקליט איתה פודקאסטים (זהירות! המיקרופונים הם לגמרי דבר חדש עבורה) והתגובה המפרגנות הצליחו להפתיע אפילו אותו. 

 

View this post on Instagram

A post shared by @zeth

אז עכשיו בטח אתם שואלים איך הכל התחיל? ובכן, כשזת' קנה ציוד להקלטות פודקאסטים והיה זקוק למישהו שיבדוק את הציוד איתו - סיילור הייתה היחידה בסביבה כדי לנסות ראשונה את הערכה. לדבריו, הוא קיצץ את כל הבדיקה לעשר דקות, אבל כשהסתכל עליהן - הוא ידע שמדובר בלא פחות מזהב.

View this post on Instagram

A post shared by @zeth

סיילור וזת' מצאו את ההצלחה הגדולה ביותר שלהם בטיקטוק, שם הם מחזיקים קהל של למעלה מ-6 מיליון עוקבים (ו-126 מיליון לייקים). גם באינסטגרם יש להם 730 אלף עוקבים, אך זת' אומר שלדעתו העתיד שלהם נמצא דווקא ביוטיוב. שם המטרה הנוכחית שלהם היא למעלה מכפול מהמנויים הנוכחיים שלהם - 250 אלף. לדבריו, היכולת של האתר להתעסק עם תוכן ארוך יותר - מתאימה להם. 

טוב נו, זה די הגיוני. סיילור מתבגרת (כעת היא כבר כמעט בת שלוש) ויש לה עוד הרבה מה לומר. אז עוד כמה זמן יימשכו דקות התהילה שלה? "זה תלוי בה", אמר זת', היא תפסיק ברגע שזה כבר לא יהיה לה כיף. אני מתכנן להמשיך וליצור תוכן מהנה ומעורר השראה בעתיד, בלי קשר".

View this post on Instagram

A post shared by @zeth