הרבה אימהות טריות יגידו שסידור מנגנון השינה של התינוק שלהן, הוא אחד השלבים הכי מאתגרים עבור הורים טריים. אבל כריסי הורטון, המנהלת את בלוג הלייף סטייל - "הורטון ליין", מצאה כעת פריצת דרך שימושית במיוחד, שיתפה זו בסרטון וידאו בטיקטוק ומצרה על כך שלא ידעה זו בשלב מוקדם יותר בחייה. 

 

"אנא אמרו לי שאני לא האמא היחידה שגילתה את זה רק עכשיו על שינה ותינוקות", היא אומרת בתחילת הסרטון כשהיא אוחזת בתינוקה. "אני עם הילד הרביעי שלי, הילד הרביעי שלי, ופשוט למדתי את זה על שינה וזה היה חוסך לי כל כך אם הייתי יודעת על זה קודם".

כריסי גילתה מחשבון טיקטוק אחר בשם Taking Cara Babies, שיש למעשה שני סוגי שינה לתינוקות שזה עתה נולדו - פעיל ושקט. במהלך שינה שקטה תינוק דומם ואינו מסתובב. כאשר תינוק חווה שינה פעילה, הוא עשוי להיראות חסר מנוחה או עצבני וחלק מההורים עשויים להתפתות, להרים אותו ולהרגיע אותו עד לשינה "שלווה" יותר, אך ייתכן שזה בכלל לא נחוץ.

@hortonlane

##takingcarababies knows so much when it comes to newborns! ##newbornsleeptips ##learnontiktok ##tiktokpartner ##babyregistrymusthaves ##newborncare

♬ original sound - Chrissy Horton

הורטון אומרת שזה נורמלי לחלוטין לתינוקות וברגע שהתינוק מגיע לגיל שלושה חודשים, הוא מתחיל לחוות את אותם שלבי השינה כמו המבוגרים.

משתמשי טיקטוק רבים שמחו שהם נתקלו בסרטון. "אני עדיין לא אמא, אז לא ידעתי את זה, אבל אני שמחה שעכשיו אני אדע את זה כשאביא ילדים לעולם", אמרה אחת המגיבות. "אני אמורה להפוך לאמא בעוד כמה שבועות והטיפים שלך עזרו לי להתכונן יותר ממה שנדמה לך. תודה", אמרה גולשת נוספת. "אז את אומרת לי שכשאני מתעוררת בשעה 1 בלילה והם זזים, זו שינה פעילה?", התבדחה אמא נוספת. "מה?!", הוסיפה אמא אחרת שגילתה לאחרונה על הפריצה ממש כמו הורטון, "אני בילד החמישי שלי וגיליתי את זה בזכותך!". 

מגיבים ומגיבות גם שיתפו וסיפרו על האופן בו הורים מגלים את דפוסי השינה השונים. "הבנתי את זה רק כשהסתכלתי על התינוקת שלי באופן רציף. בהתחלה הרמתי אותה בכל פעם שהיא ישנה שינה פעילה", שיתפה אמא נוספת. עם כל כך הרבה באזז, אין פלא שהסרטון כבר חצה את רף ה-4 וחצי מיליון צפיות. כן ירבו.