ילדים והורים מגלים אהבה וחיבה זה לזה בדרכים שונות. חלקם פשוט נהנים לבלות יחד, אך אינם חובקים ונשיקות. אחרים אוהבים לגעת ולהתכרבל. רבות דובר על סוגיית הנשיקות על השפתיים עם הילדים שלנו. בעוד יש מי שרואים במחווה דרך לגיטימית להביע חיבה (כן, דייויד בקהאם, אנחנו מדברים עליך), יש מי שמתקשים לעכל את התופעה שמשויכת אצלם יותר כמחווה רומנטית. ההבדלים הללו לא צריכים להיות שנויים במחלוקת, אבל הם הצליחו להפוך רגע מתוק בין אמא לילדה בטיקטוק לדיון סוער.

@dhruvtaraaggarwal103

##kids ##kiss ##kisstime ##nswtrainfun ##sydneytrainfun ##nswtrain ##mumadaughter ##motherdaughterbond❤❤ ##bondrelation ##cutekid ##daughter ##specialy_for_u

♬ I Love You Mummy - Swetha Mohan & Devika Deepakdev

בסרטון נראית האם dhruvtaraaggarwal103 שפרסמה בטיקטוק סרטון שלה ושל בתה נוסעות ברכבת בסידני שבאוסטרליה כשהשתיים מתנשקות בפה במשך שמונה שניות, וברקע מתנגנת מוזיקה רגועה כשהמילים "זמן נשיקה" כתובות באופן בולט בראש הסרטון. 

הפוסט עצמו די מחמם את הלב, אך חלק מהתגובות אליו היו אכזריות למדי. "שאלה רצינית. מדוע נישקת את ילדך ככה?" פרסם אחד המגיבים. "אל תנשקי את הילדה שלך ככה" אמר הורה אחר. ואדם נוסף רק רצה לדעת, "מה הקטע?" אולי בגלל שהיא אוהבת את הבת שלה, ונראה כי גם לבתה אין בעיה עם זה. השאלה הטובה יותר כאן היא כנראה: מדוע לא?

לצד כל התגובות השליליות וההייטרים, היו גם מי שעמדו לצידה של האם: "היא פשוט עומדת שם, וזו התינוקת שלה שמנשקת אותה", כתב אדם אחד. מגיב נוסף ביקש מכולם "להירגע ולהיכנס לפרופורציות".

לרוע המזל האנשים לא נרגעו. כל העניין נעשה כל כך רע שהאמא המדוברת מחקה את כל התגובות וסגרה את האפשרות לתגובות נוספות. 

אבל הורים אחרים ואפילו מומחים אומרים שזה נורמלי לחלוטין לנשק את ילדיכם על השפתיים. כל עוד הילד בסדר עם זה, כל השאר צריכים להיות גם כן. אז יש מצב שכשכל כך הרבה קורה בעולם, צריך לחגוג רגע של אמא ותינוקת שמגלות אהבה אחת לשנייה, ולא לבקר כל הזמן.