הנפשות הפועלות:

אמא שרון - בת 35, מנהלת חטיבת משאבי אנוש. שרון מאחרת כל בוקר לעבודה בגלל ההתמודדות היומית עם הילדים בהשכמה. היא נעימה ומאד מצליחה בתפקידה בחברה בה היא עובדת, אך בבית, בתפקיד האמא, היא אומרת שהיא מצליחה פחות.

אבא דודו - בן 36, עובד בחברת החשמל כחשמלאי מוסמך. הוא חזר בתשובה לפני תשע שנים והוא חובש כיפה. הוא מחנך בשיטת "אם תתנהגו יפה תקבלו מתנה", אך מודה שלפעמים הילדים מצליחים להוציא אותו מדעתו.

אביאל - בן 12, הבן הבכור. ילד חכם ומניפולטור לא קטן. יושב רוב שעות היום על המחשב או רב עם אחיו, מרגיש מקופח וחושב שהוריו מתייחסים יותר לדניאל. הוא מפגין חוצפה ואלימות כלפי בני משפחתו. לפני חצי שנה העבירו אותו לבית ספר חדש של חב"ד כי חשבו שהכיתות הקטנות יותר והאווירה הדתית יותר, ישפיעו עליו לטובה. כרגע זה לא מוכיח את עצמו.

דניאל  - בן 7, לומד בכיתה א'. הוא מרביץ ומקלל את בני משפחתו ומטיל טרור על הבית, ובבית הספר לא עובר שבוע בלי שיתקשרו להורים על התנהגות בעייתית או יכתבו מכתבי נזיפה.

מיכל - בת שנתיים. מיכל לומדת מאחיה מהי מרדנות וכבר החלה להרביץ לאימה כשאינה מרוצה ממשהו. שרון נחושה שלא לעשות איתה את הטעויות שעשתה בוותרנותה אצל השניים הגדולים, ומשתדלת להתעקש איתה יותר.

הקושי המשפחתי:

הדינמיקה המשפחתית של משפחת אסרף מבוססת על שוחד ופרסים, אם תעשה – תקבל מתנה. משפחת אסרף היא משפחה דתית מודרנית, אך הדיבר המתייחס לכיבוד אב ואם נעדר לגמרי מהבית: אביאל מתחצף ומפונק, דניאל מתעלם וגם מרביץ ומיכל מחקה את אחיה הגדולים ויודעת לבכות ולצעוק כדי לקבל את מבוקשה.

סופר נני חוזרת. שבת, מיד אחרי החדשות

פספסתם את אחד הפרקים? היכנסו וצפו בפרקים המלאים | רוצים שסופר נני תענה על השאלות שלכם? השאירו שאלות כבר עכשיו | קבלו את מיטב השיעורים מבית הספר להורים של סופר נני