אם גם אתם סובלים מפומו נוראי וידכם קלה על ההייד כשאתם שוב גוללים את הפיד ונתקלים בעוד ועוד משפחות שחתכו מכאן ויצאו לנפוש בכיף במקומות צוננים ובטלניים יותר, אל חשש. אנחנו פה כדי לעזור. טיולים משפחתיים זה כיף גדול, אבל גם אתגר, ואין ספק שמרבית המהומות מתרחשות כשכולם סגורים בחלל כמה שיותר מצומצם, בלי יכולת לברוח.

View this post on Instagram

A post shared by MATTHEW, ELLIOT, & UMA LOUISE (@ephemeral.elliot) on

אתר באזפיז ביקש מהורים לספר לו כמה סיפורי אימה מנסיעות עם הילדים, והתוצאות מסמרות שיער ועשויות לגרום למי מכם שאורזים כרגע מזוודות לשקול את העניין שנית:

 • "טסנו עם בן השנתיים, והיה לו טנטרום לאורך כל הטיסה. זה היה כל כך נורא עד שהדיילת ביקשה ממני שאקח אותו ונסתגר קצת בשירותים עד שהוא ירגע. זו היתה רמה של גיהנום שטרם חוויתי."
 • "ארזנו כדי לחזור מנסיעה, בחדר המלון שלנו, בן החמש הצליח איכשהו לגנוב את המפתח ולהכנס למעלית. הוא ירד 21 קומות ולמזלנו נעצר בידי הפקיד בלובי לפני שיצא מהמלון."
 • "יצאנו לטיול גדול, רוד טריפ, ובנסיעה ארוכה היה לתינוקת את השלשול הכי ענק אי פעם בחיתול. כל האוטו הצחין. זו היתה שעת צהריים אז עצרנו במסעדה הקרובה ביותר. רצנו לשירותים ושם ניקינו אותה יחד, אני ואחותי, ועשינו לה אמבטיה רצינית בכיור."

 • "בעוד אני ממהרת לתפוס עם כל המשפחה טיסה של שש בבוקר, נתתי בטעות לבת השלוש שלי ברכייה בשפה. בשדה התעופה היא צרחה ורצה ממני בהיסטריה בכל פעם שהתקרבתי אליה, מחשש שאני אעשה את זה שוב. משפיל."
 • "נסענו לדיסני וורלד, עם שלושת הילדים, בני חמש, שנתיים ושנה. בבוקר קמנו ברבע לשבע מדפיקות חזקות על דלת המלון. אלה היו האנשים מהחדר ליד, ששאלו אם איבדנו ילד. הדלקנו את האור וגילינו שבת השנתיים חסרה. התברר שהיא עזבה את החדר בשתיים בלילה לחפש את מיני מאוס, והמשפחה הזאת דפקה לנו בדלת מארבע בבוקר."
 • פספסתי טיסה של ארבע אחר הצהריים עם בן השנתיים שלי בחמש דקות. נאלצנו להמתין עד 2 לפנות בוקר, ובטיסה, הפעוט המותש שלי הקיא, ותפסתי את הקיא בידי החשופות. האישה שלידי השתוללה והתחילה לצרוח עלי. מאז אני מגיעה שעות לפני הזמן לשדה התעופה."
 • "בטיסה ארוכה לקובה, בת החצי שנה שלי הקיאה על עצמה, עלי ועל כל הכיסא שלה. היו לי בגדים להחלפה בשבילה אבל לא בשבילי. הגעתי לקובה כשאני לובשת סווטשירט ענק של בעלי, בלי מכנסיים ובלי חזייה." • "נתתי לבת שלי, לכבוד הטיסה, לארוז לעצמה תיק קטן למטוס. כששאלו בביטחון מי ארז, היא אמרה שהיא ארזה בעצמה, מה שגרר אותנו לבידוק מיוחד. התיק עבר שיקוף, ואז הוציאו ממנו את כל הפריטים, עד שהגיעו לחבילת גירים. מתברר שהם חשבו שזו עשויה להיות פצצה."
 • "בת השלוש שלי היתה עצבנית ברכב. ניסינו להרגיע אותה עם דובוני גומי. כתגובה היא הקיאה קשתות על כל הרכב."

 • "היינו בדיסנילנד. עמדנו בתור של מאות אנשים וחיכינו למכוניות המתנגשות. הבת שלי התחילה לרוץ, ולא ראתה את השרשרת שמפרידה בין התורים. מול כל האנשים היא נתקעה, נפלה אחורה, דפקה את הראש בריצפה, סדקה את הגולגולת, הקיאה על עצמה והתעלפה. גילינו שלדיסני יש בית חולים מתחת לאתר ובו שלל שירותי חירום. בסופו של דבר הכל היה בסדר, אבל הטראומה נצחית."
 • "כשבתנו היתה בת שנה וחודש יצאנו לחופשה משפחתית ראשונה. בבוקר הראשון היא הקיאה בארוחת הבוקר של המלון. חשבנו שאולי זה מין משהו מקרי, אז המשכנו בטיול ונכנסנו לכנסיה עתיקה. שם היה לה שלשול שהתפוצץ ופרץ את החיתול. באוטו השכור היא הקיאה עוד ועוד, ובמהלך כל הטיול, חופשה בים, היא לא הסכימה לגעת בחול."