האנה אניס בת העשרים, צלמת מאילינוי, התאהבה עד מעל הראש בסאם פרואט, לפני כשנה. השניים החלו לעבוד יחד במשטרת אילינוי, עבור משרד השריף המקומי, וההתאהבות התלקחה במהירות. העובדה שסאם בקרוב יהיה בן 50 לא הצליחה להרוס את ההיי. השניים גילו שהם חובבי צילום, טיולים, סרטים ומשחקי קופסה, והפכו את אהבתם לרשמית ומסודרת בולנטיינס דיי האחרון, רגע לפני הקורונה.

משני הצדדים, היו בני משפחה שחששו מהשידוך. משפחתה של האנה הביעה בפניה הסתייגויות לגבי גילו המבוגר בעוד משפחתו של סאם האמינה שהיא מעוניינת בכספו, וכלל לא משנה שהאנה הרוויחה אז יותר ממנו. השניים לא נתנו לפטפוטים לבלבל אותם, והחליטו לעבור לגור בטקסס ולהתחיל שם חיים זוגיים חדשים. לסאם ארבעה ילדים בוגרים: קייל בן ה-30, לוגאן, 28, ג׳סיקה, 25, וסמנתה, 24. כולם מבוגרים מהאנה. ילדיו של סאם לא קוראים להאנה אמא, אבל ילדים שלהם: לונה, 12, פייטון, 11, ויליאם ואלי בני השנה, דווקא כן קוראים לה סבתא.

 

View this post on Instagram

A post shared by Hannah Lee (@hannahennisss) on

 

View this post on Instagram

A post shared by Hannah Lee (@hannahennisss) on

 

האנה לא תוותר על ילדים משלה, היא מתעקשת להצהיר. "אני בת עשרים, ורוצה ילדים, לסאם יש ארבעה, והוא אחרי נישואים שכשלו. הוא מוכן להביא עוד ילדים, אבל אני עוד לא שם, וזה לא משהו שמעסיק אותי בינתיים באופן יומיומי. בקרוב נתחיל לנסות. אני אוהבת להיות סבתא, זה נורא מתוק, וקשה לעכל את זה, בגלל הגיל שלי. אבל האהבה אמיתית, והיא שם כל יום. הלב יודע מה הוא רוצה".