אלה זמנים קשים, ומסתמן שאנחנו, ההורים, לא מפסיקים להתלונן על האינטנסיביות מול הילדים, במיוחד אלה שעברו לעבוד מהבית. אופנוען אוסטרלי בשם ג׳ייק ג׳יימס שמע, הפנים, זיהה צורך והחליט לקפוץ על הזדמנות עסקית, ועכשיו הוא מציע את עצמו כאבא להשכרה.

ג׳ייק פרסם את המודעה שלו בפייסבוק, ומיד זכה לתשומת לב נרחבת. "אבא להשכרה," כתב בכותרת, כשהוא פונה לאמהות החד-הוריות. "האם אבא של הילד שלך עושה צרות? נמאס לך מהמשחקים שלו? הוא שם את הסמים והחבר׳ה לפני הילדים? השכירי לך אבא!!! ההשכרה כוללת: 1-2 סופי שבוע בחודש, עד 3 פעילויות לבחירת הילדים, אגיע לכל אירועי הספורט, 3 שעות של הוראת כישורי חיים כולל תחזוקת רכב, כיסוח דשא, הסעות לגן או לבית הספר."

Trying out a new career move to get away from trucks so everybody get onboard and support your boy. Rent a daddy...

פורסם על ידי ‏‎Jake James‎‏ ב- יום שלישי, 18 באוגוסט 2020

 ג׳ייק הממולח ציין גם מספר דברים עליהם צריכות לשלם האמהות אקסטרה: מסיבות יום הולדת ואירועים רשמיים, שינוי סטטוס זוגי מזוייף בפייסבוק, ותמונות סלפי משפחתיות. לא צויין המחיר שיידרש עבור כל אחת מהפעילויות הללו, שבכולן, בניגוד לרשימה מעלה, יש אלמנט של הונאה כלפי החברה. מה שכן, המחיר הוגן: 30 דולר לשעה, בסופי שבוע אחרי ארבע אחר הצהריים המחיר עולה ב-20 אחוזים. אם יצטרף ג׳ייק לארוחת ערב משפחתית במסעדה, מובן שהמנות שלו ישולמו גם הן. במודעה מציע ג׳ייק גם "זמן פרטי", שלא מוגדר מה מתרחש בו, אך הוא מציין כי הדבר "ניתן למשא ומתן, כל עוד הילדים ישנים או שאינם בבית".

בימים כתיקונם עובד ג׳יימס כנהג משאית, אבל בעקבות הקורונה התחשק לו שינוי בחיים. ההצעה אינה בדיחה. היא רצינית לגמרי, ויש שלל דרכים ליצירת קשר ואפשרויות תשלום נוחות. לג׳ייק שני ילדים משלו, מאשתו לשעבר, ובזכות הפוסט הוא מקבל תשומת לב נשית רבה. חלק מהמגיבות מתבאסות שהוא גר באוסטרליה הרחוקה, ומציעות שיגדיל ראש ויצור אפליקציה שתספק לאמהות שנתקעו, אבות מחליפים בלחיצת כפתור. הצורך כנראה קיים.