אמא מלכת יופי (צילום: MailOnline)
"זו בושה בעיניי. להיות אמא זה הדבר הכי נפלא שיש לי בחיים". טיילר ובתה | צילום: MailOnline
יש סטנדרטים קבועים ונוקשים למשתתפות בתחרויות יופי. עליהן להיות יפות, גבוהות, רזות ובעלות מזג טוב. דוגמנית בריטית צעירה גילתה להפתעתה, לאחר שהתקבלה לתחרות כזו, ואז נדחתה, שדבר אחד בחייה אינו משתלב עם הגדרת היופי הזו: האמהות. דניאל טיילר בת ה-23 הופתעה מאוד לגלות, שבועות ספורים לפני התחרות לה ציפתה מאוד, כי ההישג הגדול והמשמעותי בחייה - בתה הקטנה והאהובה, אינו עומד בקנה אחד עם הגדרות התחרות.

>> לעמוד פייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

"התגובה מאוד כואבת"

במסגרת הניירת שהגישה טיילר לתחרות 'מיס אנגליה' הנחשבת, לאחר שבישרו לה כי התקבלה, כשביקשה לחלוק מידע על תחביביה ועיסוקיה, כתבה כמה היא גאה בבתה בת השלוש אנליז, אותה היא מגדלת במשרה מלאה. לתדהמתה, קיבלה טיילר אימייל יבשושי בו נכתב כי ילדים אינם חלק מחוקי התחרות בני 86 השנים. "התחלתי להתלהב מהתחרות, והתגובה הזו שלהם מאוד כאבה לי", מספרת טיילר. "זו בושה בעיניי. אני אמא צעירה וגאה. זה הדבר הכי גדול ונפלא שיש לי בחיים".

עוד כתבות בערוץ בית ומשפחה:

אמא מלכת יופי (צילום: MailOnline)
הנהלת התחרות: "אנו מעוניינים שהמתמודדות יקדישו את כל כולן לתחרות" | צילום: MailOnline

מנהלת התחרות, אנג'י ביסלי תומכת בחוקים אלה בעצמה, ומסבירה את פשרם ומדוע היא עומדת מאחוריהם. "תחרות מיס אינגלנד מנוהלת כיום בידי שתי אמהות", היא מספרת. "אנו אמהות שמאוד מעודדות את ערכי המשפחה הנורמטיבית, כפי שאנו תופסות אותה. זה לא הוגן עבור משפחה שהאם, במידה ותזכה, תילקח ממנה כך ותטייל לה ברחבי הגלובוס במשך שנה שלמה. זה מעלה הרבה שאלות ונושאים הקשורים ברווחת הילד. אנו מעוניינים שהמתמודדות יקדישו את כל כולן לתחרות, ושהאמהות יקדישו את עצמן לילדים שלהן. הערבוב בין שני הדברים יהיה מאוד לא הוגן עבור הילד ועבור מפעל מיס אינגלנד".

אמא מלכת יופי (צילום: MailOnline)
תחרויות יופי אחרות כבר פנו אליה בבקשה להשתתף | צילום: MailOnline

טיילור נותרה מחוץ לתחרות כשהיא חשה מובסת ועצובה, אך כבר הציעו לה להשתתף בתחרויות אחרות שכן מרשות את השתתפותן של אמהות, כמו מיס גרייט בריטיין ומיס מידלנדס, והיא מתכוננת להתחיל בתהליך בקרוב. "אני שמחה שיש תחרויות בהן נותנים הזדמנות לאמהות צעירות ומחכה לצאת לדרך איתן".

אגב, לפי חוקי תחרות מיס תבל, התחרות היוקרתית ביותר של מלכות היופי מכל העולם, אסור על המשתתפות כלל להיות נשואות.