מייגן מרקל לא גדלה בתוך ארמון, כך גם ליידי דיאנה. הן הגיעו מבתים אמיתיים, נסעו ברכבות תחתיות וסעדו במקדונלדס. הארי ומייגן גילו לאחרונה כי החינוך של ילדיהם העתידיים, וספציפית זה שמתבשל עכשיו ברחמה של הדוכסית הפופולרית, יכללו הרבה חוויות מהעולם האמיתי על מנת להבטיח שהדור הבא, שיוולד עם כפית כסף בפה, ישאר עם הרגליים על הקרקע.

אף אחד לא רוצה שילדיו יהיו פרחחים מפונקים, וסביר שקל יותר להפוך לכזה כשאתה גדל בתוך ארמון, כשכל צרכיך נענים בידי צוות משרתים מסור, ואנשים קדים בפניך על כל צעד ושעל. זו הסיבה שבני הזוג היפים הצהירו כי לילדים שלהם תהיה ילדות נורמלית ככל הניתן, שתכלול מטלות בית, תחבורה ציבורית ובית ספר רגיל. "בני הזוג רוצים לגדל ילדים בעלי ערכים, שמכירים את הדברים הרגילים והנורמליים בחיים," נחשף ביו.אס. וויקלי השבוע, "ומייגן מתכוונת להתנייד עם ילדיה ברכבת התחתית."

View this post on Instagram

A post shared by Royal-Baby.it (@royalbaby.it) on

עיתונאי הארמון אומיד סקובי הוא זה שדיווח על הכוונות, שיש אומרים שהן לא ריאליסטיות, מצד הנשואים הטריים. "מייגן והארי מתכוונים לשנות את כל כללי ההורות המלכותית. יש להם כבר תוכנית פעולה," הוא מוסר. "הם ילמדו לעבוד קשה, וכשיגיעו לגיל המתאים גם יחזיקו בעבודות רגילות." בני הזוג כבר הכריזו שלילד שלהם לא יהיה תואר מלכותי, כך שיהיה לו קל יותר להשתלב בעולם האמיתי. ההורים צריכים להסכים שהילד ישא בטייטל ארל, ליידי או לורד, וכפי שעשתה אן, בתה של אליזבת, שחסכה מילדיה את התארים הללו, כך מתכוונים לעשות גם הארי ומייגן, שילדם עומד להיות השביעי בתור לכתר.

View this post on Instagram

A post shared by Magazinespain (@magazinespain) on

אמא של מייגן, דוריה, צפויה לעבור להתגורר בבריטניה, בשכנות לבתה, על מנת להפוך לסבתא במשרה מלאה, לעזוב את חייה כמדריכת יוגה פופולרית בלוס אנג׳לס, לפחות בשנה הראשונה לחיי הנכד או הנכדה שבדרך, דבר שגם הוא צפוי להכניס מידת נורמליות לחייהם. דוריה כבר עושה קורס ריענון בטיפול בילדים, ותגיע מוכנה ומזומנה לקלוט את יורש העצר.

View this post on Instagram

A post shared by @dianaicons on