אלגרה קול היא לא בחורה סטנדרטית. מדובר בטיפוס מיוחד: היא מדגמנת, יוזמת פרוייקטים, מטפלת מינית, אישה מסורה, ומעל לכל היא אם לשמונה ילדים, שעלתה לכותרות מספר פעמים בעבר בזכות החזה הענקי באופן לא פרופורציונלי שלה, והמוני הניתוחים שעברה. לאחרונה יש לאלגרה מיזם חדש שמאות אלפי עוקביה מתלהבים ממנו: עידוד נשים, וספציפית אמהות, לממן ניתוחים פלסטיים בעזרת מימון המונים. שמו: "ניתוחי חזה לאמהות".

"ניתוחים פלסטיים נתנו לי הרבה יותר לפנימיות שלי מאשר לחיצוניות," היא מספרת. "חזר לי הביטחון, הסקסיות, זה העצים אותי. הניתוחים איפשרו לי להביט בגופי ולהרגיש מבורכת. אני מרגישה שהגורל שלי הוא להעביר הלאה לנשים אחרות את המסר שגם הן יכולות להיראות כמו החלום שלהן ולהגשים את מטרות הלוק שלהן." על פי דיווחיה, עברה אלגרה ארבעה ניתוחי חזה, שתי הרמות עכוז ומתיחת בטן אחת.

View this post on Instagram

A post shared by Allegra Cole (@allegracoleworld) on

האתר החדש שהקימה מהווה פלטפורמה אליה ניתן להזין נתונים וליצור קמפיין מימון המונים להגדלת חזה. לאלגרה העניין הזה עבד. הניתוח השני שעשתה מומן כך. "הבנתי שכשיש מימון, המון מהמתח לגבי הניתוח יורד. כבר שנים אני מרגישה שיש צורך במיזם כזה, בייחוד נשים שהניקו, וגם כאלה שכבר עברו ניתוח אחד ורוצות לשדרג."

View this post on Instagram

A post shared by Allegra Cole (@allegracoleworld) on

השילוב בין המראה הגרוטסקי של אלגרה לבין הפגיעות והכנות שהיא מציגה בראיונות, הוא בלתי צפוי ומסקרן. "אני יודעת שהלידות גורמות לנשים לשלם מחיר גופני, וזה עוד לפני שצריך להתחיל לגרד את הכסף. החברה שלי היא מקום אליו מגיעות הנשים הללו ומקבלות את התשובות לכל השאלות, ואצלי כל הצרכים שלהן נענים. יש לי ניסיון אישי, קשרים קרובים עם רופאים מתאימים, הנחות ומקורות מידע טובים. משפחתי הנהדרת היא חלק בלתי נפרד מהעסק החדש שלי."

אלגרה לא מפסיקה להתראיין ולספר על המשפחה. "לא יכולתי לעשות דבר בלי העידוד והתמיכה שלהם," היא אומרת. "אני לא יכולה לדמיין משהו בעולם שמביא לי אושר גדול כל כך, וכל הישג שלי נעשה רק כדי לגרום להם להתגאות בי. לפני כל דבר אחר אני אמא ורעיה. בעלי גורם לי להרגיש חיונית ועוצמתית, ולילדי אני מראה שהכל בעולם אפשרי כשמשלבים מאמץ, רצון ואמונה בעצמנו. כל התקווה שלי היא לעורר השראה באנשים."

View this post on Instagram

A post shared by Allegra Cole (@allegracoleworld) on

_OBJ