יש כמה רגעי הורות שאף אחד לא מאחל לעצמו לעמוד בהם. בריטני ריד מווינסביל שבאוהיו נתקלה באחד שכזה, כשנכנסה עם שלושת ילדיה למקדונלד'ס כשהם מורעבים ועצבניים, לאחר אימון פוטבול, עשתה עמם את ההזמנה בחלון הסע-וקח של הרשת, שפועלת באופן כזה בימי הקורונה. כשהגיע הרגע לשלם על ההזמנה, קלטה האם לחרדתה שאין עליה ארנק. הוא נותר בבית.

"בת הארבע שלי היתה כל כך עייפה שהיא התחילה לבכות כשהבנתי שאני לא יכולה לשלם," סיפרה בעמוד הפייסבוק שלה, בפוסט שנעשה בינתיים ויראלי. "היא התנהגה כמו משוגעת. בת השבע התחילה גם, ומפה לשם שלושת הילדים בכו לי באוטו. רציתי להצטרף אליהם. פניתי לבחור הצעיר שבדלפק ואמרתי לו: מותק, סליחה אבל אני צריכה לבטל את ההזמנה כי שכחתי את הארנק בבית." ללא היסוס הצעיר, בן 17 בלבד, שלף את ארנקו שלו, ושילם על המזון.

בריטני מספרת שניסתה לעצור אותו, אבל הבחור התעקש ואמר שהעונג כולו שלו. בריטני צילמה את העובד המצטיין וביקשה לדעת את שמו. "וויאט ג׳ונס, גבירתי", ענה באבירות, ודחה את הצעתה לרוץ הביתה ולהביא לו מזומן. בריטני בכל זאת עשתה את זה. "רציתי שידע שכשאתה מפזר טוב בעולם, אתה מקבל חזרה במכפלות."

אבל ריד לא עצרה בהחזר במזומן על הארוחות. היא שיתפה את הסיפור, כדי שהוריו של וויאט ידעו שגידלו בן מקסים במיוחד. בתוך הפוסט הטמיעה האם עמוד מימון המונים, שיעזור לגייס כסף עבור העובד המצטיין, ששמעה בינתיים שמעוניין לרכוש לעצמו אוטו. ההמונים התגייסו בהתלהבות, וכרגע עומד הגיוס על לא פחות מ-48 אלף דולר, והיד עוד נטויה, וגם, חברות שונות שלחו לוויאט מתנות בשווי עוד כמה אלפי דולרים. העניין צוין בטקס קטן בסטייל הקורונה, מחוץ לסניף.

"היא נראתה כמו מישהי שעובר עליה יום קשה והיא זקוקה לעזרה, זה הכל. באמת," אומרת וויאט המופתע לתקשורת, שנהנית לחלוק את הסיפור המתוק, ואמו, ליסה, מגלה שבנה אפילו לא דיווח שאירוע כזה התרחש כשחזר באותו היום מהעבודה כי זה לא נראה לו כמו ביג דיל. "אני מאוד גאה בו כי הוא לא מחפש את אור הזרקורים," אמרה. "הוא יעשה את זה שוב, בלי לחשוב פעמיים."

בריטני ריד ממשיכה לסרב לקבל את הטרוויאליות בה מתייחס וויאט לאירוע. "העולם כרגע הוא מקום די מפחיד ולא ברור," היא מומרת. "דברים כאלה, אדם שעושה מעשה טוב עבור זר, בלי סיבה, זו לא הנורמה. חסד קטן יכול לעשות שינוי גדול. כולנו צריכים לשאוף להיות כמו וויאט."