רובנו שואפים לבלות את החגים עם בני המשפחה הקרובים, וכשזה לא מתאפשר, זה יכול להיות עצוב וקשה. כשהאל ווהאן, אב מפלורידה, גילה שהשנה לא יוכל לבלות את החג עם בתו האהובה, כי היא נאלצת לעבוד, הוא החליט לעשות מעשה ולהפתיע אותה במקום העבודה. כל זה נשמע חמוד, אם כי שגרתי למדי, אלא שמקום העבודה של הבת משנה את התמונה. לשם בילוי משותף, רכש האב המסור כרטיס טיסה.

הבת המתוקה, פירס, עובדת בחברת התעופה האמריקנית דלתא איירליינס, ועבדה בחג בטיסה בין פלורידה לדטרויט. כשעברה בין המושבים, וידאה שכולם חגורים וגילתה שאביה הוא אחד הנוסעים, השמחה היתה רבה. אחד הנוסעים האחרים, מייק לוי, התרגש והחליט לשתף את הסיפור בפייסבוק, משם קיבל חיים משלו והפך לאחד מסיפורי חג המולד מחממי הלב שהגיעו לכל מהדורות החדשות.

"ישבתי ליד האל בטיסה, ושוחחנו," מספר לוי לרשת CNN שמיהרה לראיין אותו לאחר שהפוסט שלו נעשה ויראלי. "סיפרתי לו שאני נוסע הביתה, למשפחה שלי, לחג, והוא סיפר לי שזו הסיבה שהוא פה, כדי לבלות את החג עם בתו, שעובדת כדיילת. נדהמתי מכמה שהוא אבא טוב, שמוכן להתאמץ ככה כדי להיות איתה. פירס מקסימה, וניכר שהיא יודעת בדיוק כמה אבא שלה איש נהדר."

פירס שיתפה מאוחר יותר את הפוסט על אביה, וגילתה שהוא קבע לעצמו שש טיסות לתקופת החגים, רק כדי לבלות איתה. "זו הטיסה הראשונה של אבא איתי, ואני רוצה להודות לכל הצוותים שעזרו. אפילו שידרגו אותו באחת הטיסות למחלקה ראשונה! זה ממש נס חג המולד." פירס מספרת שאביה יוצא כעת מתקופה לא פשוטה. לאחר פציעה קשה שעבר נותר משותק למספר חודשים, ועכשיו הוא מתאושש, למרות שעדיין סובל מכאבי צוואר. "זו היתה הטיסה הראשונה שלו מאז התאונה."

חברת דלתא לא נשארה אדישה למה שקרה, ושחררה הצהרה חגיגית גם היא: "אנחנו מעריכים את העובדים שלנו שממשיכים לעבוד גם בחגים כדי לשרת את לקוחות דלתא, ונהנינו לראות את האבא הנהדר הזה שניצל את ההזדמנו לבלות את חג המולד עם בתו, גם אם זה אומר שעליו לתפור את ארה"ב במטוסים בגובה 30 אלף רגל." אנחנו מקווים שהצמד-חמד יקבל כמה נקודות אקסטרה, לקראת החג הבא.