בגיל 66 גברים רבים כבר מנהלים אורח חיים סולידי עד שעמום ומבלים בעיקר עם הנכדים (אתם יודעים, היצורים הקטנים האלה שלא מעירים אותם בלילה), אבל לא כולם מיישרים קו עם המציאות, במיוחד לא בהוליווד; הזמר רוד סטיוארט חשף אמש שהוא עומד להיות אב בפעם השמינית מאשתו פני לאנקסטר, 39, ממנה יש לו כבר ילד אחד. אין ספק, מדובר בהורות בגיל מבוגר אפילו ביחס לביצה הנוצצת.

רוד סטוארט ואשתו
מצפים. סטיוארט וזוגתו הפרגית | צילום: MailOnline

"אנחנו לא מאבדים תקווה"

הדרך של בני הזוג להשגת הריון הייתה תמיד רצופה קשיים: לאנקסטר עברה כבר שתי הפלות לפני הולדת בנם אלאסטייר, כיום בן ארבע, ודיברה בפומבי במשך זמן רב על רצונה להוסיף עוד ילד למשפחה. כעת הזוג יוצא בהצהרה לתקשורת: "אנו נרגשים ומאושרים לספר לאלאסטייר שהוא עומד להפוך לאח גדול, לפני יום ההולדת ה-40 של אמא".

סטיוארט ולנקסטר, שמנהלים זוגיות יציבה כבר עשר שנים, בדיוק חגגו יום נישואים באיטליה כשגילו שמשפחתם עומדת להתרחב. התינוק צפוי להיוולד בפברואר, מיד לאחר יום הולדתו ה- 66 של רוד.

לנקסטר, דוגמנית עבר וצלמת, שיתפה תמיד את התקשורת בפתיחות רבה בקשיים הרבים שהיו לה להיכנס להריון. בעבר עברה סדרת טיפולים כאשר התגלו תאים טרום סרטניים בצוואר הרחם שלה, ובשנה שעברה היא הודתה: "סיבובי ההופעות של רוד מפריעים לנו בנסיונות להיכנס להריון, אבל אנחנו לא מאבדים תקווה".
סטיוארט מצדו מבסוט למדי מההורות המאוחרת: "כאב לילד קטן, ייתכן שאזכה להיות נוכח מקסימום ב-25 שנותיו הראשונות", אמר לאחרונה, "אבל אלה יהיו 25 שנים שמחות ומלאות אהבה".

והבת הבכורה בת ה- 46

ילדיו האחרים של סטיוארט, מארבע נשים נוספות, נעים על סקאלת הגילים 15 עד 46.
סיפור חייה של בתו הבכורה, של סטיוארט, שרה, המבוגרת מאשתו ב-7 שנים תמימות, מוכיח שמיסטר סטיוארט רחוק מלהיות אב השנה: בתו גדלה בבית יתומים עד שבגיל ארבע הועברה לאימוץ, ואין לה כל קשר עם אביה המפורסם. זהו פרט משפחתי עצוב בביוגרפיה של הזמר: סטיוארט היה בן 18, זמר מתחיל, כשחברתו בת ה-17נכנסה להריון, וכאשר שמע על כך הוא ניתק איתה קשר.
כשבגיל 18 שרה גילתה את זהותו של אביה, היא ניסתה ליצור איתו קשר מספר פעמים, ללא הצלחה. היא אף הזמינה אותו לחתונתה, אך הוא לא הגיע מפני שהיה בסיבוב הופעות, ושלח לה זר פרחים. נקווה שפרק האבהות הנוכחי בחייו הוא מוצלח מעט יותר.

>>באיזה גיל כדאי להיכנס להריון?