גבר בריטי, ממחוז לסטרשייר הבריטי, ששמו לא נחשף בינתיים לתקשורת מחשש לפגיעה במעורבים בסיפור, הפך לנבל על לאחר שהתקשורת התוודעה לסיפור משפחתי מזעזע שהתרחש ממש מתחת לאף של שכונה שקטה. הגבר המדובר היה בן 22 כשהביא עם זוגתו, אישה בת 35, תינוקת לעולם. ילדה שנולדה עם בעיות בריאותיות שונות, ומלידה עברה רצף אישפוזים.

כעת מתברר שבעוד היו האם ובתה בבית החולים, בתה מזוגיות קודמת של האם, בת 14 בסך הכל, נשארה בבית עם בן הזוג הנוכחי של האם, ואביה של אחותה החדשה למחצה. בתקופה זו החלה האב לנצל מינית את הבת, שלא הייתה פעילה מינית טרם המקרה, לבין הגבר, והיא נכנסה להריון.

הנערה החליטה שלא להפסיק את ההריון, ויותר מזה - לשמור על זהותו של אבי התינוק בסוד מאמא שלה. היא טענה ששכבה עם נער מבית ספרה, שלא מעוניין להיות חלק מהסיפור ומכחיש את המעורבות ביניהם. הסוד נשמר, וגם מערכת היחסים המינית בין הגבר לבין בתו של אשתו. כשהיא הייתה בת 15, שוב הרתה באותן נסיבות. הפעם הגבר ניסה לשכנע אותה לעבור הפלה. כך עשתה.

המקרה, שהתרחש בשנת 2011, נחשף לאם רק שבע שנים אחר כך, ב-2018, אז, באופן מיידי, נעצר הגבר, ושמר על זכות השתיקה במשך זמן רב ובחקירות צולבות. לבסוף הודה כי שכב עם הבת פעם אחת, אבל המשיך להכחיש כי היתה פה מערכת יחסים מתמשכת. במשפט עצמו כבר הודה בארבעה מפגשים מיניים. המקרה נמצא עכשיו בבית המשפט, ואת גזר דינו קיבל בשיחת וידאו, בהתאם לתקופה.

״הנאשם, בן 28 עכשיו, ניהל מערכת יחסים זוגית עם אמה של המתלוננת, והביא עמה ילדה,״ מסכם פיל גיבס, מטעם ההגנה. ״הילדה המשותפת היתה עבורו יותר מדי, מעמסה גדולה, הוא רצה לצאת עם חברים. זוגתו היתה בבית החולים עם הילדה, והנאשם התקרב לבתה בתקופה הזאת. הנאשם מספר שערב אחד השניים ישבו חבוקים על הספה, והדברים התגלגלו לכדי יחסי מין. אחר כך התרחשו מקרים נוספים, והתינוקת שנולדה בעקבות המין סיבכה את העניינים. הנאשם לא תמך בהמשכת ההריון והשאיר את הצעירה להתמודד בעצמה עם ההשלכות. חודש אחרי הלידה חזרו המתלוננת והנאשם לקיים יחסי מין. כשנכנסה שוב להריון קיבלה את עצתו לעשות הפלה. הוא יודע שלא היה צריך לנהוד כפי שנהג ומכיר בטעויות. הוא מבין גם שזכות החזקה צריכה להנטל ממנו.״

גזר הדין עומד על שש וחצי שנות מאסר. ״לצרכי הנאתך נכנסת ליחסים מיניים עם בתה של זוגתך, נערה בת 14,״ סיכם השופט אברהם מונסי. ״היית צריך לנהוג אחרת, אבל המשכת במעשיך גם לאחר הולדת התינוקת השניה. זוהי התנהגות בלתי מקובלת. גזלת מהנערה את ילדותה וכבלתה את חייה עם התינוקת שהיא עכשיו אמה. מדובר במקרה שהוא רשת סבוכה, ובו אתה אבי אחותה של הילדה וגם אבי הילד שלה.״