רובנו נאלצנו להפרד מתוכניות שתוכננו בהקפדה ובמאמצים רבים בגלל הקורונה המבהילה שפשטה על העולם, וכפתה עלינו בידוד חברתי. לא קל לומר שלום ולהתראות לחלומות שרקמנו והשקענו בהם מאמצים, וכל אחד מתמודד עם העניין בצורה שונה. יש שאוכלים כדי להתנחם, אחרים מתכננים הלאה, קדימה, את הפיצוי, ואחרים פשוט מוחים דמעה. אם אחת מקורית החליטה להעתיק את הפאן למקום היחיד שבו מותר ובטוח לבלות היום: הבית.

״בתי ואני עשינו את הטוב ביותר מהנחיות והגבלות המסע של הקורונה,״ מספרת אם ומאפרת אמריקנית בשם שרה אוטופל, שחופשת האביב המשפחתית שלה במקסיקו בוטלה והותירה אותה בבית עם ילדתה הקטנה. ״החלטנו לעשות את המקסימום מהסטיי-קיישן שלנו, חופשה בבית.״

את התוצאות המלבבות שיחררה שרה לאינסטגרם שלה, והציבור לא נשאר אדיש. התמונות המצחיקות טומנות בחובן הומור חמוץ מתוק עם ארומה של החמצה, וכולנו יכולים להזדהות, בין אם התבטלה לנו חופשה, או שתוכניות מצופות אחרות שלנו התבטלו או התערפלו.

בתמונות נראות השתיים עם הציוד אותו היו אורזות לחופשת אביב אקזוטית הכוללת הרבה שחייה, רביצה וגם אלכוהול לאמא, רק שבמקום לגונות טורקיזיות יש לנו אמבטיה, במקום חופים לבנים יש מרפסת, ובמקום דרינקים יש לנו מלאי של בירה קורונה. מדובר במקרה מתוק במיוחד של לעשות לימונדה מהלימונים.