קריסטן בל היא ללא ספק אחת האמהות המגניבות ביותר בהוליווד. אם לא די בכך שהיא אנה המקורית מ׳לשבור את הקרח׳, לבל יש עכשיו סדרת רשת חדשה, חלק מהתוכנית של אלן דג׳נרס, בה היא פוגשת ילדים ואמהות ומוציאה מהם את האמת וכל האמת על החיים עצמם, כולל כינים, תולעים, צואה ונזלת.

בל ידועה בגישה הכנה שלה למציאות, ומצליחה לתקשר בחן לא נגמר עם הילדים והאמהות. בפרקים הקצרים, מצחיקים ומרגשים, וכן, גם מגעילים, היא שואלת שאלות, מעלה תהיות ומוציאה משני הדורות ציטוטים חד פעמיים. ״האם יש לי את ההסמכה לדבר עם ילדים שאינם שלי?״ היא שואלת, ״לא. האם זה עומד לעצור אותי? בטח שלא!״ הסדרה בת 6 הפרקים הקצרים מראה דרך לא שיפוטית לדבר על ההורות.

״הי, אני קריסטן בל והיו לי תולעים בתחת,״ מגלה לנו הכוכבת בפתיחת אחד הפרקים. ״אבל זו לא אשמתי. קיבלתי אותן מילדי היפים והמקסימים. ברצינות, חברים, ילדים הם דוחים.״ החברות המפורסמות תומכות בה בכל הכח. קים קרדשיאן חולקת שבתה נורת׳ רחצה את מברשת השיניים שלה באסלה לפני הצחצוח, ג׳ניפר לופז נזכרת בתקופה בה התאומים שלה נהגו להקיא עליה, קלי קלארקסון חושפת אירוע קשה וטראומטי בו בנה בן השנתיים התמרח בצואת הכלב המשפחתי ואז אכל אותה, וגם לסקרלט ג׳והנסון היתה התקלות צואתית דומה עם בתה והכלב, אלא שהפעם הכלב הוא זה שאכל את הקקי של הילדה.

קריסטן בל (צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL)
״הי, אני קריסטן בל והיו לי תולעים בתחת״ | צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL

לצד הסלבס ישנם ילדים אמיתיים, והאמהות החרדות שלהם שצופות בהם ללא ידיעתם דרך חלון זכוכית, מבוהלות שיחשפו את הסודות המביכים ויעשו בושות. זה, פחות או יותר, מה שקורה, אלא שהחמידות הילדית תמיד מנצחת. ״בסופו של יום, למרות כל הגועל והסיפורים מסמרי השיער,״ מסכימות בל והאמהות, ״לא היינו משנות דבר.״