צהובון סטאר מדרג את האמהות הגרועות בהוליווד
לא מרחם על אמהות הביצה. שער המגזין
הצהובון ׳סטאר׳ מעולם לא היה מגזין שניסה לייצר עיתונות איכותית, עמוקה או אפילו אמינה במקרים רבים, ובעיקר עסק בייצור סנסציות ולעשות כל מה שצריך על מנת למכור עיתונים, אך השער החדש שלו, שדווקא לא מביא סיפור מחריד או מצוץ מהאצבע, הצליח להרתיח את הבלוגספירה וגם מספר כוכבים הוליוודיים. על גבי השער האחרון מתנוסס מצעד האמהות הטובות והגרועות, כאשר המגזין נותן למפורסמות ציונים על כישורי ההורות שלהן על פי תמונות פפראצי.

על פי המגזין, השחקנית הילרי דאף קיבלה ציון כמעט טוב, רק כי הזכירה את אפליקציית ׳טינדר׳ באחד משיריה. ״השחקנית והזמרת עסוקה יותר בלפגוש בחורים בטינדר מאשר בבן שלה״' כתבו במגזין. גם דאף וגם קים קרדשיאן נקטלו על כך שהילדים שלהם בוכים בפומבי, כאילו שזו אינה התנהגות ילדית נורמטיבית. ״נורת׳ לא יודעת לשבת בשקט יותר משלוש דקות רצוף, ואז היא פוצחת בהתקף זעם ומשבשת את האירוע״. קים קיבלה מספיק בקושי על כך שהיא משאירה את בתה מאחור והולכת לחדר הכושר ולארוחות עם חברות. הקומיקאית רוזי אודונול זכתה בציון כמעט טוב על כך שהיא מעסיקה או-פר, ומריה קארי זכתה באותו ציון משום שהיא מחזיקה בצי שלם של מטפלות עבור ילדיה.

נורת' ווסט בוכה בתצוגה של קניה, פברואר 2015 (צילום: twitter)
לא ייאמן, הפעוטה בהתקף עצבים! | צילום: twitter
השחקנית נעמי ווטס פונקה בציון כמעט טוב מאוד על הצלחתה כשחקנית, אך יצאה עם אזהרה: ״השחקנית האוסטרלית ללא ספק נותנת לקריירה עדיפות על הילדים, היא צילמה כבר ארבעה סרטים השנה״. על פי החבר׳ה המבינים ב׳סטאר׳, להיות אמא טובה משמעו להיות תמיד לצד הילדים, כמו אנג׳לינה ג׳ולי שקיבלה את הציון מצויין. ״למרות לוחות הזמנים העמוסים, אנג׳לינה כמעט שלא נמצאת הרחק מששת ילדיה.״ גם ג׳ניפר לופז קיבלה כמעט מצויין כי התאומים שלה תמיד לצדה.

השחקנית קריסטן בל, הידועה אצל הילדים בעיקר כאנה מ׳לשבור את הקרח׳, ובמדיה כאמא שלוחמת על זכויות ילדי המפורסמים לגדול ללא פפראצי, יחד עם בעלה השחקן דקס שפארד, הגיבה בזעף על השער המרגיז. ״אני קוראת לאמהות מכל העולם להשמיע את קולן ודעתן לגבי ההשפלה הפומבית של אמהות בפרינט״, ביקשה. ״אנא ספרו לסטאר על הרגשות שלכם כלפי השער שלהם. שלי נוטים לכיוון בחילה״, הוסיף שפארד אש למדורה, ומאות אנשים החלו להביע את סלידתם מהשיפוטיות והבריונות הפומבית שנעשתה כנגד האמהות המדוברות ברשת טווייטר.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
המצטיינת הבחבורה | צילום: אימג'בנק/GettyImages
״על פי סטאר, אמא טובה לעולם לא עוזבת את הילד, אין לה חיי חברה בעלל, ואסור לה להצליח יותר מדי״, ניסתה לעכל הבלוגרית הפופולרית ׳סקרי מאמי׳ את המדרג המעניין. ״אני מתה שהם יוציאו כבר את תעודת הציונים לאבות המפורסמים הטובים והגרועים. אה, רגע, זה הרי בחיים לא יקרה״.

>> עינת נתן: איך לקבל את התינוק החדש במשפחה? אל תהפכו את הבכור לסאנג'ר