הודיה והדר בן סימון עדיין לא בני שלושים, וכבר יש להם שלושה ילדים. פעם היה מדובר בעניין שגרתי. היום קצת פחות, לפחות בציבור החילוני, אליו משתייכים בני הזוג.

הדר מספק שלמעשה חבריהם מתחילים רק עכשיו להתמסד ולהתחתן. "אולי יש להם ילד אחד, בלחץ", מחייכת הודיה.

איך הוקמה המשפחה? "מחוסר זהירות", מחייך הדר. "של שנינו". למעשה, הדר והודיה הכירו אחד את השני זמן קצר מאוד. הם יצאו במשך שלושה חודשים לפני שהודיה נכנסה להריון. את ההיריון עצמו הם גילו אחרי שלושה חודשים נוספים. הודיה אפילו לא ידעה איך קוראים להורים של הדר.

"לא היינו בנויים לזה", מודה הודיה. "הוא רק השתחרר מצה"ל. לא הבנו איך נעשה את זה. ואני הייתי בשנה האחרונה של הלימודים בבית צבי. גילינו את זה באמצע הלילה. בבדיקה יצא קו אחד חזק וקו אחד חלש. התקשרתי לאחותי שמיד אמרה 'את לא בהיריון, אין מצב'. בכל מקרה החלטנו לעשות בדיקה. הרופא אמר: 'אין לך מה להתלבט, אתה בהיריון'. אתה רואה שחור בעיניים".

"היה דיון, אבל ההחלטה נפלה בגלל שלא החלטנו", אומר הדר. "חיכינו ואז זה כבר היה בשלב מתקדם".

בני הזוג שקלו הפלה, אבל החליטו ללכת על זה "בכל הכוח, עם הריבים, עם זה שלא כולם במשפחה קיבלו את זה. אנחנו לומדים להכיר אחד את השני כל הזמן".

אם חשבתם שהשניים ילמדו את הלקח וייזהרו יותר, הגיעו עוד שני ילדים. גם הם בגלל "חוסר זהירות". "אני רק מריחה אותו ואני נכנסת להיריון, אז אני לא יודעת מה לעשות כבר", צוחקת הודיה.

למרות העבודה הקשה, בני הזוג מוצאים את היתרונות במצב שלהם. "אנחנו אנרגטיים, אנחנו צעירים. זה כיף. יש לנו הרבה כוח לזה", אומר הדר. הודיה נהנית שאנשים חושבים שהיא הבייביסיטר של הילדים. "אנשים מתפלאים שאני מוציאה שלושה ואומרים 'כל הכבוד'".

הדר ממליץ על הורות צעירה באופן חד משמעי. "אנחנו נהנים מזה".