יחסי חמות-כלה זה דבר נפיץ שנעשו עליו סרטים ונכתבו עליו ספרים, והסיפורים שעולים לפעמים משדה הקרב הזה, שלרוב שם במרכז את הבן/הבעל ומבקש ממנו לבחור צד בעימות, יכולים להיות מקפיאי דם ומסמרי שיער. מדובר בתופעה כלל עולמית, וקבוצות אמהות לא פעם מתפנות על מנת לעשות תחרות ולראות למי יש את החמות הכי מפלצתית מכולן.

ריכזנו כאן כמה מהסיפורים כפי שהופיעו בשלל קבוצות, ואנחנו מזמינים אתכן לנבור בזכרון ולשתף איתנו בתגובות את סיפורי האימה מהחמות הפרטית שלכם.

1. למרות שאנחנו נשואים כבר 11 שנה, באלבום החתונה שלי שבביתה של חמותי מודבקת תמונתה של האקסית של בעלי מעל הפרצוף שלי בכל פעם שאני מופיעה בתמונה. היא גם תמיד מקפידה לשלוח בחזרה את מתנות החג שאנחנו שולחים לה.

2. אנחנו נשואים כבר שלוש שנים, אבל אמא של בעלי מעולם לא קראה לי בשמי. תמיד בשמה של האקסית המיתולוגית של בעלי.

View this post on Instagram

A post shared by bymm (@mamiem31) on


3. כשנישאתי לבעלי, בתי היתה בת שנתיים. היא קוראת לבעלי אבא מאז ומתמיד. לפני שנה, כשהיתה בת תשע, קראה בטעות לחמותי סבתא. חמותי השתוללה וצעקה מול כל המשפחה: אני לא מבינה למה את קוראת לי ככה! אני לא סבתא שלך!


4. חמותי הכריזה על לידת הנכדה שלה עוד בזמן שהייתי על שולחן הניתוחים, והוסיפה תמונה של התינוקת לפני שאני אפילו זכיתי לראות אותה. חברה שלי, שידעה שזה יפגע בי, ביקשה ממנה להסיר את התמונה, והיא עשתה את זה. היא החליפה את התמונה של התינוק בתמונה של בעלי בתור ילד וכתבה שלתינוק שלה יש תינוקת משלו.

View this post on Instagram

A post shared by Mike Hunt (@kinoson652) on


5. כשאמרתי לחמותי שהחלטנו לקרוא לתינוקת שלנו סטלה, היא מיד אמרה שזה שם של זונה.

6. חמותי הביאה לחתונה שלי, בתור דייט, בלי להודיע או לשאול אם זה בסדר, את האקסית של בעלי, כדי להזכיר לו שיש לו עוד אופציות.

View this post on Instagram

A post shared by Floriane24fit (@floriane.a_guiletta) on


7. חמותי הזמינה אותי למסיבת אפיית עוגיות בהשתתפות הבנות שלה וכמה מהחברות הטובות שלה. התרגשתי. הגעתי בזמן, אבל היתר עוד לא הגיעו. היא אמרה שכדאי שנתחיל, וגרמה לי לאפות כל הערב עוגיות לכולן לבדי במטבח, בזמן שהיא וכל היתר ישבו בסלון וראו טליביזיה.

8. חמותי לא פונה אלי באופן ישיר. היא תשאל את בעלי: אשתך רוצה גם אוכל? ולא תתעייף מזה אפילו פעם אחת.

View this post on Instagram

A post shared by BBY BADDIE ���� (@baddiewinkle) on


9. השארנו את התינוק עם חמותי באופן חד פעמי לשעה, והיא לקחה אותו לבר, והציגה אותו בפני זרים כאילו היה התינוק שלה. כשגדל היא גם ניסתה לגרום לו לקרוא לה אמא כשיצאה איתו למקומות ציבוריים.

10. בזמן שהתאוששתי מהלידה, חמותי ניסתה לשדך לבעלי אחות צעירה ובלונדינית מצוות בית החולים. האחות התקשתה להסתכל לי בעיניים מרוב מבוכה. בעלי חשב משום מה שזה סיפור נורא מצחיק ומגוחך ולא הבין למה אני כועסת.

View this post on Instagram

A post shared by JENNIFER VAN DER TOORN (@jennifervandertoorn) on


11. את בוקר החתונה שלי בילתה חמותי בנסיונות לשכנע את חבריו הטובים של בעלי לגרום לו להבין שהוא לא צריך להתחתן איתי. היא הסכימה לשלם על כל החתונה ועל פרוצדורת הביטול, ולא הפסיקה עד שהטקס התחיל.

12. כשהכנתי לארוחה משפחתית לזניה עם גבינת קוטג׳ במקום גבינת ריקוטה, חמותי התחילה להתייפח ולצרוח בדמעות שהרסתי לנצח את המסורת המשפחתית.

View this post on Instagram

A post shared by Christine Norrod (@kcnorrod) on


13. בארוחת בוקר ליום הולדתי אליה הזמינה אותי חמותי, היא אמרה שהיא חושבת שזה נפלא, האופן שבו בנה פרש חסות עלי ועל ילדי מנישואי הקודמים, ושגם כילד תמיד היתה לו נטיה להציל חיות פצועות ונטושות.

14. כשסיפרנו לחמותי שאני בהריון, היא לקחה אותי הצידה ואמרה שלא משנה ממי התינוק הזה, היא ובעלה סיכמו שהם יתייחסו אליו כאל בן משפחה. מאז יש להם בסלון תמונה של בעלי כתינוק, והם לא מפסיקים לומר שבננו לא דומה לתמונה בשום צורה.

View this post on Instagram

A post shared by anitaswift (@anitaswift) on


15. חמותי הזמינה אותנו לחגוג את יום הולדתה השני של בתי, הנכדה היחידה שלה. כשהגענו היו ערוכים רק שלושה מקומות ליד השולחן: לה, לבעלי ולבתי. אותי היא שכחה. היא גם הכינה עוגת יום הולדת בטעם דלעת, כי היא יודעת שאני רגישה לדלעת.
View this post on Instagram

A post shared by Mirko Di Gregorio (@dgrmirko) on