"חדר השינה שלי הפך למעון ללא פיקוח", מספרת קרולין בוניאל, בת 33 משדרות, אמא לשישה ילדים: סלין בת שמונה וחצי, סליאור בת שלוש וחצי, נסיה ובן בני שנה ועשרה חודשים ועלמה ואבישג בנות תשעה חודשים.

בוניאל היא בת יחידה שתמיד חלמה על בית מלא בילדים. אבל אפילו היא מודה שמדובר במשימה קשה. "זה  קשוח, נקלטתי להריון נוסף כשהתאומים היו בני ארבעה חודשים בהריון לא מתוכנן בכלל", היא אומרת..

באופן מוזר למדי, ההריון השני התגלה לאחר שאמה שאלה אותה אם היא מצפה לאחר שגיהקה. "עניתי לה: 'מה פתאום, אנחנו שומרים'", מספרת בוניאל, שמיד לאחר מכן הלכה לקנות ערכת בדיקת היריון.

"אמרתי לעצמי שאין מצב בעולם שאני בהריון אבל תוך שתי שניות גיליתי שהמציאות שונה ממה שחשבתי. סיפרתי לבעלי, בעטתי לו בצחוק ברגל, ושאלתי אותו למה עכשיו. אני אחרי קיסרי וזה מסוכן. נכנסתי לסטרס ולא עיכלתי. אמרתי לו שאני לא מוכנה לזה, פחדתי שזה עוד פעם תאומים וכשגיליתי שזה תאומים ישר הלכתי לבית חולים, אמרו לי בהתחלה שרואים רק את השקים ויש שני עוברים. הייתי בשוק קיבלתי כאפה לפרצוף. הריון של תאומים זה יותר קשה מהריון רגיל, כל הזמן הייתי במעקב בהריון בסיכון גבוה עם הרבה בדיקות. אפילו כשהייתי בחודש שישי הייתה לי ירידת מים".

משפחת בוניאל (צילום: באדיבות המשפחה)
משפחת בוניאל | צילום: באדיבות המשפחה

בוניאל פרסמה השבוע סטטוס בקבוצת הפייסבוק "מאמאצחיק", הפוסט זכה לעשרות אלפי לייקים ותגובות כמו: "לא שמעת על אמצעי מניעה?, "אל תשני עם בעלך שלא יצאו תאומים נוספים".

מציאות החיים בעיר הדרומית לא פשוטה, בעיקר למשפחה מרובת תינוקות. "כולנו ישנים בממד כי אצלנו בשדרות אם חס וחלילה יהיה צבע אדום אני צריכה לרוץ עם חמישה קטנים ואני לא בטוחה שאספיק, אני מעדיפה שישנו איתי בבטחה וללא כל דאגה", אומרת בוניאל.

איך את מסתדרת בסגר?
"זה קשה, קשה כלכלית, קשה עם כולם, הילדה רוצה את החברות שלה ולכי תסבירי שאי אפשר, אני משתדלת להפיק את הכי טוב שאפשר ומנסה יחד איתם לשמור על שגרה, העיקר שאת הקפה של הבוקר אני שותה בשמונה בערב. אני מנסה למצוא לכל אחד את הזמן שלו, מקלחת כל אחד בנפרד וזה פרויקט אבל הם שווים הכול עבורי".