יום האם שפקד את ארה״ב ועוד מספר מדינות לאחרונה הכניס לחיינו את האהבה וההערכה הגדולה שרוחשים כוכבים בינלאומיים רבים לאמא שלהם. על אף המורכבות שביחסים הללו, כולם יודעים שאמא יש רק אחת, וזוכרים להודות לה כמעט בכל פעם שהם מביטים לאחור על הקריירה, בפומבי או בינם לבין עצמם. אלא שחלק מהאמהות שתויגו בימים אלה מתגלות ככוכבות בפני עצמן, כאלה ששווה לעקוב אחריהן, לפעמים אפילו יותר מאשר אחרי הילדים.

לפנינו כמה וכמה אמהות שוות, מצחיקות, מתוקות ומלבבות, שחושפות אונליין שזה לא מקרי שזה שיצא להן מהבטן אדם שסוחף אחריו מיליונים.

וילילוק טיגן

מי שעוקב אחרי כריסי טיגן, מהנשים והאמהות המקסימות בעולם, כבר מכיר את אמא שלה, וסבתם של ילדיה, שמבלה המון עם המשפחה, בעיקר בחופשות אקזוטיות מפנקות, ודומה לבתה באופן קיצוני, גם במראה החיצוני וגם בחן שהיא מפזרת בנדיבות. עוד דבר בו השתיים דומות היא החיבה לבישולים. באינסטוש של וילילוק אפשר למצוא הרבה אוכל תאילנדי, נכדים, חיות מחמד וחיים טובים.

View this post on Instagram

A post shared by Vilailuck ไชยอุดม Teigen (@pepperthai2) on

ג׳ואן גרנדה

לאישה שהביאה לעולמנו את אריאנה גראנדה, האישה הנעקבת ביותר באינסטגרם ומושא הערצתן של מיליוני ילדות צורחות, יש אינסטגרם חמוד משל עצמה, אימהי להפליא, ומלא בילדיה, אריאנה ואחיה פרנקי, בכלבים שלה ובחברים.

View this post on Instagram

A post shared by Joan Grande (@joangrande) on

טינה לוסון

כל מעריצי ביונסה מכירים את טינה, האישה שיש לה חלק אדיר בקריירה של האימפריה שהיא ביונסה, וגם הלבישה את כל הלהקה שלה במשך שנים. טינה היא טיפוס ואישיות בפני עצמה, מרימה אירועי צדקה ענקיים ולעולם לא מפסיקה ליזום יוזמות וליהנות מהחיים. באינסטגרם של טינה אפשר למצוא גם ייצוג יפה לבתה המוכשרת השניה, סולאנג׳, ולשמוע גם על דעותיה הפוליטיות.

View this post on Instagram

Happy Valentines day to all of my beautiful girls ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ The original Tina’s Angels❤️

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on

יולנדה חדיד

אמא של ג׳יג׳י ובלה, וגם של הדוגמן העולה אנואר, היתה פעם בעצמה דוגמנית מצליחה, והיום עומדת בשולי המסלולים ומביטה בילדיה חורכים אותם. בין הליווי הצמוד הזה מקפידה להעלות יולנדה תמונות של עצמה, היום ופעם, שלא נשכח שיופי כזה הוא עניין גנטי.

View this post on Instagram

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

דניס ג׳ואנס

אמא של האחים ג׳ונאס שוברי הלבבות מעלה המון תמונות של בניה המתוקים, של נכדיה ושל יוזמות חברתיות שונות שהיא מעורבת בהן. לאחרונה הצטרפו למשפחה שתי כלות יפהפיות, הדוגמנית פריאנקה צ׳ופרה ושחקנית משחקי הכס סופי טרנר, והגלאם רק הולך ומתעצם בהתאם.

View this post on Instagram

A post shared by Denise Jonas (@mamadjonas) on

מדהו צ׳ופרה

הכל נשאר במשפחה, וגם לאמא של פריאנקה צ׳ופרה, כלתה של דניס מהסעיף הקודם, יש אינסטגרם פעיל. מדהו, רופאה שמתגוררת בהודו, אוהבת לטייל בעולם, לבלות עם משפחה וחברים, וכמובן שהיא נהנית מהצלחתה הכבירה של בתה היפהפיה פריאנקה.

View this post on Instagram

A post shared by Madhu Akhouri Chopra (@madhumalati) on

מנדי טיפי

סלינה גומז קוראת למנדי אמא, אבל גם שותפה. השתיים עושות הכל יחד, ואפילו את הסדרה הפופולרית ״13 סיבות״ הפיקו כצוות, תחת חברה משותפת. מנדי מעלה לאינסטגרם שלה הרבה פרוייקטים עתידיים וגם סתם תמונות ודברים שמשעשעים אותה, ומתדאה כל הזמן בשתי בנותיה היפות.

View this post on Instagram

A post shared by Mandy Teefey (@kicked2thecurbproductions) on

קריס ג׳נר

אמא של שבט הקרדשיאנס היא סלב על בזכות עצמה, אבל לא מפסיקה להרים לבנות שלה ולשמור על הנכסים המשפחתיים. יש לה כמעט 27 מיליון עוקבים, אבל אין ספק שזה לא היה קורה בלי כל הבנות שרוממה וטיפחה בקפדנות כזו.

View this post on Instagram

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

ֿ

קלייר סטורמר

זנדאייה היא לא אשת העסקים הממולחת היחידה במשפחתה. לאמא של הזמרת, השחקנית והפאשניסטה המסקרנת יש ליין תכשיטים משלה, בשם קיזמט, והיא משתפת באינסטגרם ערב רב של סחורה נוצצת, בני משפחה יפים, ציטוטים ממלאי השראה ותמונות של כלביה האהובים.

View this post on Instagram

A post shared by Claire (@claire_maree64) on

טיש סיירוס

לאמא של מיילי, ברנדי ונואה יש 1.2 מיליון עוקבים, שנהנים מהקאנטרי לייפסטייל שלה ומאישיותה האנרגטית והמגניבה. אפשר לראות שם גם את בילי ריי סיירוס, את הכלבים הלבנים והמון כובעי קאובוי. אין ספק שמדובר באחת המשפחות המגניבות והיפות באמריקה.

View this post on Instagram

A post shared by Tish Cyrus (@tishcyrus) on

ציפי רפאלי

אם יש אמא ובת בישראל שהולכות יחד יד ביד, בטוב, ברע ובבתי המשפט, אלה ציפי ובר רפאלי. ציפי מקדישה הרבה מהאינסטגרם הפעיל שלה לבת הכי מפורסמת, אבל גם הבנים האחרים מקבלים ייצוג נאה, כמו עוד מיזמים שרפאלי מייצרת, ראיונות לתקשורת והמון אירועים וסיבות למסיבות.

View this post on Instagram

A post shared by Zipi Refaeli (@zipirefaeli) on

אירית גדות

הגאווה הגדולה ביותר של מדינת ישראל היא גם גאוותה של אמא אחת מוצלחת בשם אירית, שלא מפסיקה להשוויץ בבתה, ובצדק, ולשתף את המעריצים בהצצות קטנות מאחורי הקלעים של חיי הוונדר וומן הפרטית שלה. אפשר ממש להרגיש את הגעגועים דרך המסך.

View this post on Instagram

A post shared by Irit Gadot (@irit__gadot) on