רק בשבוע שעבר דיווחנו על אחד ממקרי הרצח המשפחתיים הקשים שנשמעו, בו נמצאו בני זוג ושלושת ילדיהם מפנסילבניה מתים מיריות בביתם. מדובר במשפחה שעלתה לכותרות בעבר, לאחר שבתם התינוקת נולדה עם פגם בלב והייתה אחת התינוקות הצעירות לעבור השתלת לב מוצלחת, בגיל שבוע בלבד. כעת משחררת המשטרה את המידע שמסקרן את ההמונים ההמומים מאז המקרה: מי מבין שני ההורים היה הרוצח. למרות שכל האצבעות ברשת הופנו לכיוון האם, שעברה בעבר דיכאון וטראומה לאחר לידת בתה, ואף נחשפה בבגידה בבעלה, מתברר כעת שהיה זה האב שנטל את הרובה וחיסל את כל משפחתו וגם את הכלב.

הילדים נמצאו על ידי השוטרים כשהם עוד בפיג׳מות מהלילה, זאת לאחר שאת היום הקודם בילו עם אביהם בלונה פארק גדול באיזור. על פי ההצהרה החדשה של התובע המחוזי ג׳ון אדאמס, האב הוא היורה, ואף השאיר בזירה מכתב התאבדות. מארק שורט רצח את אשתו מגאן שורט, 33, ואת ילדיהם: ליאנה בת השמונה, מארק ג׳וניור בן החמש ו-ווילו בת השנתיים, שכאמור עברה המון בחייה הקצרים.

כל ילד נורה פעם אחת, מדווח אדאמס, אך לא חושף את תוכנו של אותו מכתב התאבדות מפליל. ״המכתב בעל עמוד אחד ומראה ששורט היה במצב רגשי סוער במיוחד״, מספר אדאמס. ״הוא כתב על המצב המשפחתי הקשה. לשניים היו הרבה עניינים בזוגיות. על פי כל נתוני החקירה ניתן לומר בוודאות שהשניים עברו תקופה קשה לקראת פרידה, ושמר שורט היה נסער מכך מאוד.״ המכתב, טוענים במשטרה, נכתב לאחר שרצח האב את כל בני המשפחה ולפני שנטל גם את חייו שלו בידיו.

אין תמונה
משפחת שורט. משפחה שהיתה ואיננה
אין תמונה
ווילו בת השנתיים. שרדה השתלת לב אבל לא את אביה

>> האם מי שמגדל את ילדיו לאורח חיים טבעוני הוא הורה מתעלל?