גבר ואישה מתחבקים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אז איך את שמורה בטלפון של בעלך? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
החיים של היום עמוסים ותובעניים במיוחד, ואנו מג׳נגלים באין זמן הקיים יחסים עם חברים, עמיתים לעבודה ועם בני משפחתינו, אך בשנת 2015 ניתן להכריז באופן ברור כי את מערכת היחסים הקרובה והאינטימית ביותר, רובנו מנהלים עם הטלפון שלנו. הצצה חטופה בטלפון תחשוף כמעט הכל על אדם, ותגלה סודות רבים. אחד הפרטים האינטימיים והיותר חביבים שניתן למצוא שם נמצא דווקא ברשימת אנשי הקשר, ובאופן שבו שומר כל אחד את שמו של בן זוגו לחיים. פוסט שהעלתה אם במאמאזון והסעיר את המאמות באופן שגרר 430 תגובות, שאל את השאלה הפשוטה: ״איך אתן רשומות בטלפון של הבעל?״

עוד במשפחה: 

>> הפרזנטורית של טארגט: פעוטה עם תסמונת דאון
>> אני אוהבת לצלם ילדים כשהם לא מחייכים
>> מניקה את בתה בת ה-6: "זה בריאותי"

על פי התגובות, נראה שרוב הבעלים שינו את האופן הרגיל בו היתה רשומה האישה בתחילת הדרך לאחר החתונה, ועכשיו מופיעות רבות מבנות הזוג כ׳אשתי׳, ולעתים בוריאציות שונות ומחמיאות יותר לתואר, כמו ׳אשתי היפה׳, ׳אשתי היקרה׳ ו׳אשתי המהממת׳. אחת המאמות מציינת שהיא רשומה כ׳אשתי היקרה מדי׳, ואחרת דיווחה על ׳האישה המשוגעת שלי׳.

עוד שמות מחניפים שמופיעים שוב ושוב הם: ׳אשת חיל׳, ׳אשת חיי׳, ׳הגברת הראשונה׳, ׳אשתי אהובתי׳, ׳רעייתי׳, ׳מלכה שלי׳, ׳אהובה שלי׳ ו׳היפה בנשים׳, אך יש גם בדרנים בין הבעלים, ומשם עלו תשובות כמו ׳אשתי שתמיד צודקת׳, אוסמה בין לאדן׳, ׳עוד פעם זאת׳, ׳אראלה ממפעל הפיס׳, ׳אזהרה אזהרה האשה מתקשרת׳, ׳מכוערת אחת׳, ׳אשתי העצבנית בוא הביתה׳, ׳לא לענות׳, שמופיע מספר פעמים, ׳אשתי הרזה׳, ׳החפירה בעוד 3...2...1׳, ׳המרור של חיי׳ ו׳אשתי איפה אתה׳.

גבר ואישה במיטה (צילום: IuriiSokolov, Thinkstock)
מכוערת אחת? לא לענות??? חכה חכה! | צילום: IuriiSokolov, Thinkstock
רבות מהנשים מודות ומתוודות כי היו הן אלה ששינו את השם לצורה הנוכחית בה הוא מופיע, אך יש הסכמה על כך שבשלב מסויים זה כבר ממש לא משנה, ושכנראה מדובר ב(עוד)דבר שחשוב יותר לנשים מאשר לגברים, ושהן מחפשות בו סימנים לטיב והצלחת הזוגיות. ״יש בדיחה שחורה שאומרת שבתחילת הנישואים הבעל שומר את האשה כ׳אהובתי האחת והיחידה׳, בהמשך כ׳אשתי׳, ואחר כך כ׳היטלר׳,״ אומרת אלה קליין, יועצת זוגית ומשפחתית. ״אבל הרי ברור שאין לזה כל משמעות. בין אם השם רומנטי יותר או פחות, והנטייה של אותו גבר למחוות כאלה ופתיחות בנושא גבוהה או נמוכה, הרי כולם רבים ואוהבים, והשיחות של כולם סובבות ברוב המקרים סביב לוגיסטיקה של החיים המשותפים, והן אפורות למדי. ׳ורד, בכל שם אחר, ריחו מתוק׳ כמו שאומרים, וגם ההפך הוא הנכון".