קצת הומור בזוגיות אף פעם לא מזיק, בטח לא באירוע הכי מלחיץ בחייו של זוג: החתונה. בני זוג מאנגליה שנישאו בנישואים שניים, רצו להפוך את החתונה שלהם לקומדיה, והחליטו להתחפש לשרק ופיונה – העוג הירוק והנסיכה שלו.

משפחת שרק (צילום: מתוך אתר ה dailymail)
איפה דונקי? בני הזוג גרין בחתונתם | צילום: מתוך אתר ה dailymail


הכלה, כריסטין אנגלנד, 40, אחות בהוספיס, נישאה לבן זוגה קית' גרין, 44, כששניהם מאופרים מכף רגל ועד ראש בצבע ירוק ומחופשים בבגדים תואמים לגיבורי האנימציה האהובים עליהם. "הרעיון עלה מכיוון שקית' מאוד מזכיר לי את שרק בצורתו החיצונית", הסבירה כריסטין. "בזמן הקראת הנדרים התפוצצתי מצחוק מהאוזניים הירוקות שלו".

החתן המאושר, בנאי במקצועו, לא נעלב והחליט לשתף פעולה; ביום החתונה בזבז הזוג שלוש שעות על איפור, וגם את האורחים לא פטר מהעול- 100 האורחים הגיעו בתלבושות התואמות את רוח הסרט.
בנה בן ה- 18 התבקש להתחפש לדונקי, דמות מהסרט, אבל לא הסכים לשתף פעולה.

ואם אתם מרימים גבה ומבטיחים לעצמכם שלכם זה לא יקרה, דעו שרק טוב יכול לצמוח מחתונה כזאת: "בעיניי חתונה כזאת היא נפלאה: מפחיתה חרדות ולחצים והופכת את האירוע להרבה יותר נעים", אומרת בתיה ברק ורבין, יועצת ומאמנת זוגיות. "הומור זה דבר חשוב מאוד במערכת יחסים, הוא מפיג מתחים ומכניס אנשים לפרופורציה. זוגות שמגיעים אליי לקליניקה הם כל כך כבדים, מנופחים ומלאי חשיבות עצמית, ותמיד מלאים בעלבונות ובכעסים שהורסים את הקשר. כשצוחקים על זה, הכל נראה פחות קטסטרופלי. אפילו המצבים הקשים של צרחות והאשמות יכולים להיות משעשעים אם רק מצליחים להסתכל על הסיטואציה מהצד. עם כל האחריות והרצינות שמתלוות לנישואים, כדאי לאמץ את הגישה שבסך הכל, החיים מצחיקים".