פורנו בחלל (צילום: istockphoto)
ממי תזדרז, אני עוד צריכה להכין סנדביצ'ים לבית ספר | צילום: istockphoto
הקלישאה השחוקה ביותר לגבי חיי הנישואים היא שהם משנים ללא היכר ובדרך אל חזור את חיי המין של בני הזוג. עוד מפחידים אותנו שהעניין רק הולך ומחריף עם בוא הילדים, כשכל ילד אומר עוד פחות צ׳אנס לסקס. ואז הסקס הופך להיות סקס של בוקר, חצי סקס, סקס של יום הולדת ומדי פעם יש ממש סקס כזה, שלם, מתחילתו ועד גמירתו.

בחלק מהבתים הקלישאה נכונה עד אימה, בחלק פחות, אך אין ספק שחיי המין של אנשי המשפחה הם שונים. על מנת לעמוד על ההבדלים ולמצוא את האור שמסתתר בהם, ביקשנו מהסקסולוגית ויועצת המיניות גל מרון לעזור לנו לנתח שמונה סוגים ייחודיים של סקס של נשואים, ולמצוא איך עושים מהלימונים לימונדה.

סקס של אחרי מריבה גדולה

״הרבה זוגות מספרים לי שהם לפעמים רבים סתם בשביל המייק-אפ סקס של אחרי. סקס אחרי מריבה, קטנה או גדולה, בדרך כל גורם לזוגות להתרגש וליהנות יותר. בגלל שהם ממש עצבניים אחד על השני יוצא להם סקס טיפונת אגרסיבי, תשוקתי ושונה ממה שקורה בדרך כלל. אז אולי כדאי לריב מדי פעם, אבל לא צריך להגזים״. 

זוג במיטה בוגד- בגידה (צילום: redhumv, Istock)
ממי, הבייביסיטר חזרה!!!! | צילום: redhumv, Istock

סקס כשהילד ישן בעריסה ליד

״נשים מספרות לי בפגישות הייעוץ שהן מעדיפות שלא לעשות סקס כשהתינוק ישן בעריסה הסמוכה, הן מרגישות לא בנוח, לא מגורות וגם הגבר מרגיש הרבה פעמים חסר אונים, ולפעמים גם לא עומד לו. אני ממליצה להדליק אור קטן ליד המיטה, לשים מוזיקה שקטה, להתחיל במסאז׳ אחד לשנייה במשך 15 דקות ולהיכנס לאווירה. התינוק לא ירגיש ולא ישים לב אליכם. הוא ישן שנת ישרים ואתם תיהנו לכם״.

סקס בבוקר, לפני שהילדים קמים

״מומלץ ורצוי לנצל את זקפת הבוקר של הגבר. האבר עומד חזק ומוכן. לאישה כמעט ואין צורך לגעת בו. המלצה שלי: קחו את הזמן לפני שהילדים קמים, כוונו שעון מעורר לחצי שעה קודם, ותנצלו את הבוקר הזה, ותתחילו פעמיים בשבוע לפחות את היום בחיוך. למעשה, אחרי פליטה, הגבר יהיה עייף וירצה לישון, אבל אצל האישה זה בדיוק הפוך, היא מתעוררת ואנרגטית אחרי אורגזמה טובה וחזקה, ולה זה ממש מומלץ״.

סקס זריז, שרק לא יתפסו אותנו.

״לסקס חפוז נכנסים לאמבטיה או למקלחת, פותחים את ברז המים, סוגרים את הדלת וקדימה, חגיגה קצרה. אפשר לפנק אחד את השנייה בסקס אוראלי כשהמים זורמים בחמימות, או לעשות את זה בצורת ר׳ או בעמידה. אני ממליצה להכין מראש חומר סיכה כי המים קצת מייבשים". 

תמונות משפחה - אבא אמא תינוק (צילום: Laura Dominguez)
ממי, שימי אותה בעריסה ויאללה בלאגן | צילום: Laura Dominguez

סקס במקום אחר בבית

״אני תמיד ממליצה לגוון ולא לעשות סקס רק במיטה. על כורסה בסלון למשל, האישה רוכנת על הכורסה, מרימה את הטוסיק ככה שהאגן שלה יותר גבוה. זה נוגע היטב בכל הנקודות הרגישות שלה שם בפנים. אם יש שיש יחסית לא גבוה במטבח, האישה יכולה לשבת עליו והגבר יכול לפנק אותה במין אוראלי״.

סקס תחזוקה שובר שגרה

״אם זה אפשרי כלכלית, כדאי להזמין בייביסיטר לשעתיים או שלוש פעם בשבוע או לפחות פעם בשבועיים, ולבקש מהבייביסיטר לקחת את הילד החוצה. אז אפשר להתפנות, להתפנק בבית, להירגע ולהשקיע. יש גם מלונות שמשכירים חדרים שאפשר ללכת אליהם. אפשר כל חודש או חודשיים להשקיע במשהו קטן, אביזרי סקס שונים ומיוחדים, ולגוון בשינוי אווירה".

סקס של שיכורים/ סקס בחופשה, רחוק מהבית

״אלה הרגעים לחזור להיות שני בני 16, לשכוח מהכול ולעשות שטויות. לשחות עירומים, להתפלש בחול, לשיר, לרקוד, להיכנס לאוהל, לצעוק, לגנוח, להגזים בכוונה ובעיקר ליהנות ולצחוק הרבה. תמיד כיף לעשות סקס ליד מדורה, בים, בטבע, במדבר, עם אלכוהול משובח, פינוקים ומאכלים כממו תותים, קצפת ושוקולד וכל דבר שמעורר תאווה". _OBJ

סקס שבו כל מה שיכול להשתבש משתבש

״לכל זוג יש סיפור על הפעם שבה נכנסתם למיטה, שמחתם שיש לכם שעה להעביר בנעימים, וברגע בו הגבר התחיל לענג את האישה, אמא שלו צלצלה בדלת, הגיעה בלי להודיע עם שני סירים מלאים בבישולים. או שהאישה יוצאת מהמקלחת אחרי שהילדים ישנים, הגבר מתכונן לסקס, ובאותה השנייה היא מקבלת מחזור. קורה גם שהגבר לא מצליח להגיע לזקפה בגלל עומס וטרדות, לא משנה מה תעשה אשתו. אין מה לעשות, גם זה חלק מעולם הסקס של הנשואים. העיקר שתמצאו דרך לצחוק על זה אחר כך, ולנסות שוב בהקדם״.

עוד במשפחה:

>> מחקר: תינוקות מתעוררים בלילה כדי שלא תעשו סקס
>> סקר: שליש מההורים עושים סקס ליד התינוק

>> איך עושים סקס כשהילדים בבית?