בריטני ג׳ונסון עשתה לה שופינג בגפה כשנתקלה במראה מצחיק ומתוק במיוחד: גבר שפוף הבוחן מקרוב עמדת לקים בנסיון נואש וארוך למצוא את הגוון המדוייק האהוב על אשתו, והוא לא היה מוכן לוותר עד שישיג את הלק המיוחל. ג׳ונסון עשתה מה שעושים כיום אנשים במצבים כאלה: צילמה והעלתה לרשת, והגבר העלום הפך לסלב.

בריטני העלתה לפייסבוק את התמונה שמיד הפכה לוויראלית והצליחה להצחיק מיליונים. היא התחילה את הפוסט בגיחוך, כשהיא מתנצלת בפני הגבר על הפוזה הלא שגרתית והפחות מחמיאה שבה תפסה אותו, אבל היא הסבירה שהוא שבה את לבה במתיקות והדבקות במטרה שהפגין. ״הבחור הזה היה בטלפון עם אשתו, וחיפש כל כך קשה את גוון הזית המדויק שהיא רוצה״, כתבה. ״הוא אמר: 'יש לי את זה, את זה', ואז צילם כמה תמונות ושלח לאשתו, שהתקשרה לעזור. ואז הוא אמר: 'אוקיי, זה הנכון? רוצה לדעת מה הצבעים הכי דומים? אולי אני פשוט אקנה לך את שלושתם וזהו?'״

בריטני הפכה את התקרית המתוקה למשל לזוגיות טובה. ״זה כל מה שצריך״, היא מסבירה. ״להראות למישהו אחר שהוא חשוב לנו. שמה שהוא רוצה, צריך ואוהב חשוב. תנו לעצמכם לצאת מאיזור הנוחות. תנו לעצמכם להרגיש מגוחכים. זה שווה כדי לגרום למישהי להיות מאושרת. נהדר בעיני הקונספט של רומנטיקה. זה לא פרחים וממתקים, אלא זמן שהוא משקיע ומוכיח שהוא באמת הקשיב ותומך. אלה הדברים שמבעירים את הנפש. תתחתנו עם החבר הכי טוב שלכם, זה שתעשו הכל למענו. זה די מגניב. אל תסתפקו בפחות מזה, חברות. יש מישהו שם בחוץ שיאהב אתכן מספיק בשביל לעצור ולמצוא לכן את הלק שאתן הכי אוהבות".

>> פני מלאך: לילדה הכי יפה בעולם יש יורשת בת שש