הנישואים של היום הם לא מה שהיה פעם: מומחים בדיני משפחה נחשפים מדי יום למקרים שונים ומשונים ולסיבות מגוונות ויצירתיות לפרידות. שרשור מעניין התגולל לאחרונה ברשת החברתית רדיט, בו עורכי דין אמריקניים שראו כבר כמה דברים בחיים חשפו את התיקים המפתיעים ביותר שנתקלו בהם. הנה כמה מהמעניינים ביותר.

View this post on Instagram

A post shared by Kate Emmett (@jesmondcakecompany) on

 1. "אני פוגש הרבה מקרים של גירושים. פעם אחת עברתי על תלונה של גבר שכתב שאשתו משאירה כתמי צואה על האסלה המשותפת".
 2. "אחד הגברים שהגיע אלינו בא כי אשתו קיבלה מייל מאחד הרמאים האלה שמתחזים לנסיכים טורקיים. הוא הציע לה נישואים והיא נפלה ברשת. היא התחייבה לתת לו 45 אלף דולר ואז לעבור לטורקיה ולהתחתן איתו". 
 3. "אחת הקליינטיות שלנו התגרשה מבעלה כי הוא התעקש לקחת את אמא שלו לירח הדבש שלהם. הסיבה היתה העניין האמיתי: אמא שלו עדיין מניקה אותו. כן. בעלה, איש מבוגר, ינק". 
 4. "אחת הלקוחות שלנו היתה נשואה ארבע פעמים. אחת מהן הייתה לגבר שלטעמה היה פשוט יפה מדי, והיא התקשתה לבטוח בו, ולכן התגרשה ממנו. בפעם אחרת היא התגרשה ממישהו כי הוא חזר הביתה עם נקניקיות מסוג אחר מאלה שביקשה שיקנה. הלוואי שהייתי ממציא את הדברים האלה". 
 5. "היתה לי לקוחה צמחונית אדוקה. בעלה הזמין אותה לשולחן ארוחת הערב יום אחד, והגיש לה דג ובשר. היא אכלה כי חשבה שמדובר בתחליף. כשגילתה שלא, לא היתה מסוגלת להתמודד עם הבגידה והתגרשה". 
 6. "לקוחה שלנו התגרשה מבעלה אחרי שהציצה לו בטלפון וראתה הודעות ששלח לחברים שלו, בהן הוא מדבר לא יפה על הכלבים שלהם, שהיו בעבר רק שלה. מבחינתה זה היה סוף הסיפור". 
 7. "אחת הלקוחות שלנו נשברה מהנישואים שלה לאחר שגילתה שבעלה מוציא כל שבוע 65 דולר בסטארבקס". 
 8. "באחד המקרים הזכורים ביותר שנתקלנו בהם, אישה נפרדה מבעלה לאחר שתפסה אותו מורח על כל הגוף צואה מתוך החיתול של התינוקת שלהם". 
 9. "לקוח שלי החליט להתגרש כי בכל בוקר אשתו היתה שואלת אותו מחדש איך הוא שותה את הקפה שלו. זה היה ככה בכל יום במשך שבע שנים, עד שנמאס לו". 
 10. "לקוח החליט להתגרש מאישתו אחרי שאביה רצח שני אנשים במהלך שוד מזויין שהסתבך ויצא משליטה. היא יצאה להגנת האב והתחילה להטריד בפייסבוק את משפחות הנרצחים". 
 11. "היה מקרה של ביטול נישואים, שבו החתן רקד עם אחותו בחתונה והכלה ביקשה להחליף אותה. אחותו ניסתה לתת לה אגרוף, פספסה והכניסה בטעות לאחותה של הכלה, שהיתה לידה. נהיה בלאגן שלם על הרחבה, ובסוף הערב התבקש החתן לבחור בינה לבין משפחתו. הוא בחר במשפחה".