"לפני 11 שנה הכרתי את בעלי אבי בזמן נסיעה באוטובוס", מספרת סיוון וענונו. "אני הייתי בדרך הביתה מהעבודה, הוא עלה לאוטובוס מהלימודים והתקדם פנימה אבל כאשר ראה אותי עשה אחורה פנה והתיישב לידי ושאל אותי אם הקו מגיע לראשון לציון (כמובן שהוא ידע שכן)".

לאחר כמה דקות כאשר וענונו התכוונה לרדת בתחנה  אבי ביקש את הטלפון. "חטפתי לו את הנייד מהיד שלו והוספתי לו את המספר", היא מספרת. שנה לאחר מכן הם כבר התחתנו ומאז הם גרים ברמלה עם חמישה ילדים מתוקים. הוא חשמלאי והיא למדה קונדיטוריה.

הסיפור המקסים הזה יכול היה להיגמר כאן, אילולא היה מתגלה הפרט הבא: מתברר שבני הזוג וענונו עוד הכירו הרבה לפני כן, בגן העירוני. "שנינו ילדי ראשון לציון והאימהות שלנו הכירו אבל לא נפגשו, כי סבתי היא זו שהייתה אחראית לקחת ולהחזיר אותי מהגן. אחרי החתונה חמותי לפתע שלפה את תמונת המחזור של בעלי וגלתה לנו את הפרט המפתיע הזה", היא נזכרת.

סיוון ואבי וענונו בגן הילדים בראשון לציון (צילום: אלבום פרטי)
סיוון ואבי וענונו בגן הילדים בראשון לציון | צילום: אלבום פרטי

איך נתגלה הקשר? "חמותי זכרה שהכירה את ההורים שלי אבל בגלל שסבתא שלי הייתה מביאה אותי לגן היא לא עשתה את ההקשר" מספרת סיוון. "קצת אחרי החתונה היא פתאום באה אלי והניחה את התמונה ושאלה אותי אם אני מזהה".

"איזה עולם קטן", היא מסכמת,  "איזה דבר זה,  לכי תזכרי אם מי שיחקתי באבא ואמא בגן".

בתמונה מגן הילדים תוכלו לזהות את אבי, שיושב בקצה השמאלי של השורה התחתונה עם חולצה משובצת. סיוון נמצאת בשורה מעליו בצד ימין בחולצה אדומה.