העולם הוא מקום לא פשוט, וסיפורים קשים ומכאיבים צצים כמו פטריות בכל מקום, בתקשורת ובחיים עצמם, כך שכאשר מגיע רגע שכולו התעלות מזככת של הוקרת תודה וניצחון הטוב על הרע, זה לא מפתיע שכולם עוצרים למחוא כפיים. המקרה של אליסדר קמרון האוסטרלי מזמן לו תהילה לא צפויה, הכל בזכות סרטון קצר שצילמה אשתו המסורה, שהחליטה להפתיע אותו, ובגדול.


אליסדר בן ה-32, בנקאי הנשוי לנטלי ואב לפעוט, התבשר, לאחר מאבק במחלת הלוקמיה, שתקפה אותו בפעם השניה בחייו, כי כתוצאה מהטיפולים לא יוכל להביא ילדים נוספים לעולם. הוא שכב לו במיטה בה קיבל טיפולים כימותרפיים כשנטלי הניחה בחיקו אריזת מתנה. היא צילמה את פתיחתה באגביות חמודה, כאילו מדובר בעוד רגע בחיים, כשאין כל הכנה לדרמה שעומדת להתרחש. כשפתח אליסדר את הקופסה גילה שם כמה רמזים כמו פתק ועליו נכתב ׳נפגש במרץ׳, ובסוף משהו שלא משאיר מקום לספק: בדיקת הריון חיובית.

את התגובה החד פעמית שלו תפסה נטלי במצלמה. הלם ואז בכי עמוק ומשחרר של שמחה. "זה היה כזה הלם מדהים," הוא מספר. "לא היה לי שמץ של מושג שנטלי בהריון. היינו בטוחים שזה בלתי אפשרי. התייפחתי ולא האמנתי שזה אמיתי." למרות שרק עכשיו הגיע לסטטוס של תהילה ויראלית, הסרטון כבר מעט ישן. התינוק ליאו נולד במרץ האחרון והצטרף למשפחה.

"ליאו היה האור בקצה מנהרה חשוכה מאוד ועזר לי להתמקד בהחלמה שלי, למען משפחתי," הוא אומר. "ככה יכולתי לשים בצד את כל הקשיים המנטליים והתתמודדויות בבית החולים." בינתיים גבר האב על המחלה, והוא ומשפחתו עושים הכל כדי להעלות מודעות לסרטן ולגייס כספים למחקר.