משחק קופסא fun in bed (יח``צ: יח"צ סיסטרס)
גע בי ברכות. fun in bed | יח``צ: יח"צ סיסטרס

זה מוזר: בדרך כלל כשמדברים על צעצועי מין או על משחקי מיטה, מיד חושבים על גאדג'ט מסיליקון שעובד על בטריות. אבל הנה, מתברר שיש גם משחק קופסה עם קלפי משימות והכל, fun in bed שמו, וכל מה שצריך לעשות זה פשוט להיכנס לחדר השינה, לסגור את הדלת ולהתפוצץ מצחוק או לוותר אחרי המשימה הראשונה – תלוי איזה טיפוס אתם.
המשחק הזה נועד בעיקר לחימום האווירה, מה שאומר שלא חייבים להיכנס למיטה עם חשק, להפך: גם אם אתם לא בעניין, ברגע שתתחילו לקרוא ולמלא אחר ההוראות, תיכנסו לקטע. או כמו שאמר פעם מישהו חכם: "יבוא לך, יבוא לך".
אצלנו המצב היה קטסטרופלי אפילו יותר: לא רק שלא התחשק לי, אלא שאפילו די רבתי עם יקירי בבוקר, בקושי דיברנו במהלך היום ובלילה כמעט הכרחתי את עצמי להיכנס איתו לחדר השינה רק בשביל הטור הזה, ממש ככה.

מכאן זה רק הלך והשתפר

אז נכנסתי למיטה קצת כועסת, והתיישבנו לקרוא את ההוראות: המשחק מכיל נוצה אדומה, עניבה ג'נטלמנית בוהקת וגרבונים – שאפשר להשתמש בהם ואפשר לא – תלוי מה בא לכם. אני השתמשתי רק בנוצה, בעיקר כדי לדגדג אותו בפופיק (נקודת תורפה רצינית אצלו), ולראות אותו חוטף התקפת צחוק היסטרית ומתחיל להשתעל כמו חולה אסתמה.
בסך הכל ישנם 240 קלפי משימות (באנגלית, אגב) בשש קטגוריות:

• נשק אותי: הזדמנות להתאמן על סוגי נשיקות מגניבות או מצחיקות. דוגמה: "בקש ממני לסגור את עיניי. דמיין שאני זרה ושמעולם לא החלפנו בינינו מילה, ורק האנרגיה המינית משתוללת בינינו. עכשיו נשק אותי כאילו נישקת אותי לראשונה".

• שאל אותי: הזדמנות לברר סוגיות ולשאול שאלות שטרם נשאלו. דוגמה: "מה האקט האהוב עלייך במיטה?"

• גרה אותי: כאן אנחנו אמורים להעניק תשומת לב לאזורים בגוף שלפעמים זוכים להתעלמות. הכרטיסים הירוקים מתרכזים בחלק הגוף העליון והכרטיסים הסגולים – בחלק הגוף התחתון. רובם כרטיסי אווירה בסגנון "תרקוד איתי צמוד ותביט לי עמוק בעיניים, תוך כדי הריקוד תתחיל להתפשט בגד אחר בגד..."

• הפתע אותי: כאן מנסים טכניקות חדשות. כרטיסים ורודים לאישה וכחולים לגבר. דוגמה: "החלק את ידיך באיטיות במורד הגוף שלי תוך שאתה נושם בכבדות. גע בעור שלי ברכות, התמקם בין רגליי ונשק אותי שם".

• דבר איתי: מי שמרים את הקלף מקבל איזושהי אמרה סקסית בסגנון "אני אוהבת כשאתה עושה את זה", "תנער את זה בייבי", ו"אתה חיה רעה". צריך ליזום אקט כלשהו ולדבר תוך כדי, כשהשני צריך לנחש מה היה כתוב בקלף.

אני לקחתי קלף מקטגוריית ה"נשק/י אותי", שאמר ככה: "כסי את עיניי בידייך. געי בשפתיים שלי עם השפתיים שלך, ואחזי בהם תוך כדי שאת מתארת משהו שאת אוהבת בגוף שלי. ואז נשקי אותי". אחרי שסיימתי לשאוג מצחוק, מילאתי אחר ההוראות ותיארתי בפרטי פרטים כמה שכפות הידיים המדהימות והגבריות של אהובי עושות לי נחת. האמת, בבת אחת שכחתי למה כעסתי. ניגשתי להדליק את הנר האדום שעל השידה שלי, מכאן המשכנו לעוד ארבע משימות, ואז, תסלחו לי, פשוט עברנו לדבר עצמו. כל משחק מקדים חייב להסתיים מתישהו.

שורה תחתונה: משחק קופסה במיטה? מצד אחד, איך לא חשבו על זה קודם. מצד שני, כדאי להצטייד בהמון סבלנות, במיוחד בקטגוריות "תפתיע אותי" ו"תגרה אותי", שם המשימות ארוכות למדי. בהחלט לא מתאים לכל אחד.
מחיר: 197 שקלים.
להשיג: בסיסטרס.
הקליינטורה: זוגות עם עודף זמן פנוי שאוהבים להתחרמן לפי הוראות.
מילה מבן הזוג: זה משחק לנשים. מבחינתי צעצועי מיטה נועדו להגברת האורגזמה.

בא לכם דואט במיטה?