יודעים מה, אפשר לומר את האמת: בזמן האחרון אני והגבר הגברי והמסוקס שלי (כן, זאת התחנפות) משתמשים במיטה רק לצורכי, לא תאמינו, שינה.

זוג במיטה (צילום: istockphoto)
בהפסקה שבין הבורג לפטיש | צילום: istockphoto

סיבות לא חסרות - בדיוק עברנו לבית חדש וכל הליבידו שלנו מתועל לתקיעת ברגים איפה שרק אפשר. ממששים ספות חדשות, דוחפים אצבעות כדי לסתום חורים משונים ונאנחים בהנאה כל ערב, ממש כל ערב, על הבית היפה שהרמנו במו ידינו. אז מה קשור עכשיו ויברטור?

"תכתבי שהוא מעפן", ירק הגבר בעודו מראה לי את מדף הכלים המפואר שהוא סוף סוף הואיל בטובו לסדר. עם כל כך הרבה מברגות ומקדחות, אני באמת לא יודעת בשביל מה צריך ויברטור.
"אבל אם הוא כל כך מעפן", הרהרתי בקול, "אז איך זה שהיה כזה כיף?"
"זה לא הוא, זה אני", השיב בזריזות הפטיש.
"ברור".
אבל בלילה ההוא, הוא דווקא אמר משהו אחר. אם אני לא טועה, זה היה משהו כמו "פששש, סרט כחול זה היה עכשיו".

בוב הבנאי, אל תפסיק

אין תמונה
בואי הנה. כן את, אני מדבר אלייך. הפרוטאץ'

הפרוטאץ', אם תרשו לי לעבור רגע למפרט הטכני, עשוי מסיליקון גמיש, ויש לו צורה של אצבע בתנועת "בואי הנה", מה שאמור להתאים בול לגירוי נקודת ה-G או ה-P. תנו לי להרגיע אתכם כבר עכשיו, לשנייה לא הגענו.
תכלס, לא ממש הרגשתי את עניין ה"בואי הנה", מבחינתי זאת הייתה יכולה להיות גם אצבע משולשת. או סתם בננה. אבל את הקונספט של "בואי הנה" דווקא אהבתי, כי זה בעיניי בדיוק העניין בצעצועים: הם נמצאים שם, ואתה פשוט חייב לבוא לשחק איתם.

אין ספק, מדובר בצעצוע למתחילים. משהו שהייתי קונה לאחותי הקטנה, כשהיא תגיע לגיל, אולי אפילו במקום הרוקט פוקט המוגבל. מצד שני, בכל מה שקשור לצעצועי מין, גם הגבר שלי ואני די מתחילים. כלומר, כל אחד מאיתנו ניסה בעבר כל מיני דברים (שאני באופן אישי הייתי מאוד שמחה לדעת מה הם, והוא באופן אישי חושב שאני ממש לא צריכה לדעת), אבל ביחד זאת הייתה הפעם הראשונה. ובפרוטאץ' יש משהו נעים ולא מאיים, שמתאים בול לפעם הראשונה שבה הגבר שלך מחטט בך עם משהו שהוא לא האצבע שלו.

למרות ש"אפילו אין לו אפשרויות רטט שונות", כמו שטען המבריג האנושי, הוא נעים, יש לו בסיס רחב לאחיזה נוחה ובאופן כללי היה די נוח להסתכל איך בוב הבנאי משתמש בו כדי לענג אותי. הפרוטאץ' לא עשה את כל העבודה לבד, שנינו עזרנו לו, אבל עצם הנוכחות שלו השרתה תחושה של מתיחת גבולות, מה שבסופו של דבר נגמר, כאמור, ב"פששש" ו"סרט כחול". מעפן, תנו לי לומר לכם, זה לא היה.

מה בקופסה: פרוטאץ', כלומר ויברטור באורך 12.70 ס"מ וקוטר של 1.58-3.74 ס"מ, סוללת רטט שנכנסת לויברטור ושלוש סוללות AG13 (סוללות שעון).

חומר למחשבה: איך זה שהויברטור תמיד מוצא את דרכו ישר לתוכנו ולא עוצר בדרך אצלם?

מי יהנה מזה: בחורות שזה הצעצוע הראשון שלהן או זוגות שרוצים להתחיל, אבל ברגוע.

שורה תחתונה: תכניסו אותו הביתה והוא כבר יגרום לכם לעבוד בשבילו.

מחיר: 238 שקלים. 10% הנחה לחברות מועדון סיסטרס.

להשיג ב: סיסטרס

מילה מבן הזוג: מה אני, ילד?

>> בפעם הקודמת ניסינו ויברטור מזכוכית
לכל הכתבות במדור

העדכונים הכי חמים ישירות לנייד:
שלחו את המילה "מבזק" למספר 5000 ותתחילו להתעדכן