בסוף לא הצלחתי להתאפק. הגעתי הביתה עם "ערכת האהבה" (ככה קוראים לה, מה לעשות) והנחתי אותה כלאחר יד על שולחן המחשב. שטפתי כלים, דיברתי קצת בטלפון ומדי פעם הצצתי באריזת הקרטון החיננית והתמימה, שבקלות אפשר לחשוב שמתחבא בה סט סכו"ם מגניב.

זוג במיטה (צילום: BartekWardziak, Istock)
אהובי, השמוליקיפוד שלך עשה עבודה נהדרת | צילום: BartekWardziak, Istock

הסקרנות מחרמנת ביותר

לרגע חשבתי לפתוח ולגלות מה בדיוק היא מכילה, הדבר הכי כיף בערכות זה שהן מפתיעות אותך, אבל אז החלטתי שזה לא פייר. בלילה, כשהוא יחזור, כבר נפתח אותה ביחד, זה כל העניין, לא? ובכן, זה חלק אחד מהעניין. החלק השני היה ויברטור סיליקון ארוך בצבע פנינה, עם 3 עוצמות שונות, 4 סוגים של מקצבים וראש מעוגל בעל בליטות קטנות. לא הצלחתי להתאפק.

הסקרנות, מתברר, מחרמנת ביותר. כשאני חושבת על זה, בכלל לא היה לי חשק לסקס, לא עם עצמי ולא איתו. ועדיין, התפתיתי להרגיש 3 עוצמות שונות ו-4 סוגים של מקצבים. למעשה, כל כך התלהבתי לנסות את כל ההילוכים, שבכלל לא התרכזתי באיך זה מרגיש. אלא שלפני שהספקתי להתרכז או להרגיש, פתאום הגעתי למקצב המפמפם, כנראה על מהירות שלוש, ובאתי על סיפוקי. כלומר, בערך. זה היה קצר וקולע, נחמד, מאוד אפילו, אבל קצת מנותק, טכני כזה. לא ממש סקסי. אבל איזה מזל שיש גם גבר בתמונה.

כשהוא חזר הביתה כבר לא ממש בער לי לפתוח את הערכה. "בטח עוד ויברטור נחמד", זרקתי בחוסר עניין כשהוא ניסה לחקור על המתנה החדשה שבצהריים עוד התנשפתי לו עליה בטלפון. "מה, לא נפתח?", הוא התאכזב. "אולי מחר, מותק".
כך עברו להם מספר ימים, עד שיום אחד הוא הגיע מהעבודה נחוש במיוחד, פנה לאריזה שנראתה כאילו מעולם לא נפתחה והוציא משם את החבר שלי, ומיד אחריו כיסוי עיניים ורוד, קלפי משימות ושרוול סיליקון קטן עם זיזים. "ערכה עלק", אמרתי, "כולה ויברטור". קלפי המשימות נזנחו תוך שניות אחרי כל מיני "תעשו מסאז'", למה שלא תתקלחו ביחד" ו"תסתכלי מקרוב על החזה שלו, תסתכלי איפה יש לו שיער ואיפה אין לו". איפה באמת אין לו?

אחד הסופים הטובים שחוויתי

מכיוון שאת הוויברטור כבר הכרתי, החלטתי שהפעם הוא לא יגיע אליי כל כך מהר, והתחלתי לנגן במקצביו על הוויברטור האנושי שלי. הוא אהב את זה.
ואז זה קרה. הגבר הגאון שלי לקח את שרוול הסיליקון הקטן והלביש על עצמו. ליטפתי את הזיזים הקטנים והקיפודיים שבראשו. "יש לך קיפי", אמרתי. "יש לי קיפי", הוא השוויץ. וזהו, יותר לא דיברנו, רק גנחנו וגנחנו, עד שמתישהו מצאתי את עצמי צווחת "קיפי המלךךךך". זה היה, בלי שום ספק, אחד הסופים הטובים שחוויתי בימי חיי. קסום ובשום ונפלא.

מצב רוח לאהבה - לא ליד הילדים (צילום: sisters)
יש מצב רוח לסקס? ערכת האהבה לסופ"ש | צילום: sisters
מה בקופסה: ויברטור סיליקון בעל 3 עוצמות שונות ו-4 סוגים שונים של מקצבים, שרוול גירוי (להלן קיפי), כיסוי עיניים ורוד ופרוותי, שלט "אסור להפריע", קלפי משימות (באנגלית) ו-2 סוללות AAA.

חומר למחשבה: סחתיין על מי שמצליחה להכיל את הויברטור לכל אורכו, אנחנו השתמשנו בעיקר בראש. אבל מי צריך ויברטור כשיש את קיפי?
מי ייהנה מזה: כל מי שהגבר שלה לא מהסס להלביש על עצמו קיפוד.
מחיר: 269 שקלים.
להשיג ב: סיסטרס.
מילה מבן הזוג: קיפי שולט.

>> למדור הקודם: הוויברטור סימן: "בואי". אז באתי
לכל הכתבות במדור