ירימו את היד כל מי שנאלץ לצפות בסרטים של "פרוזן" פעמיים ביום במהלך הסגר. אם גם אתם מחפשים גיוון קל שבקלים אבל הילדים שלכם מסתכלים עליכם בעיניים כלות ולא מבינים מה הסיבה שהם צריכים לצפות בסרטים אחרים- יש לנו הצעה בשבילכם.

ערוץ דיסני ג'וניור הרים את הכפפה והחליט, לראשונה, לקיים תצוגת אופנה וירטואלית, בהשראת הסרט 'לשבור את הקרח 2' של דיסני במסגרת שבוע האופנה פרוזן. התצוגה, באורך של 15 דקות, תוצג בערוץ היוטיוב של דיסני ג'וניור ביום ראשון ה- 18 באוקטובר בשעה 17:00 אחר הצהריים.

כזכור (או כידוע לכל אלה שמשננים את הסרט בעל פה), בסרט ההמשך המצליח, הצופים מגלים מדוע אלזה נולדה עם כוחות קסומים. יחד עם אנה, קריסטוף, אולף וסוון, היא יוצאת למסע מסוכן בו היא חייבת לקוות שהכוחות שלה יספיקו על מנת להתמודד עם כל מה שאורב להם בדרך.

תצוגות האופנה מתרחשת בעולם הקסום של ארנדל, ומעבירה את הצופים בין אזורים שונים המתכתבים עם אלמנטים בסרט, כולל היער המכושף והקרחון של אלזה שאליו מוביל אותה הנהר אחטוחאלאן.

16 דוגמנים ודוגמניות יציגו את קולקציית סתיו חורף 2021. בין מערכות הלבוש שיוצגו בתצוגה ניתן למצוא מעילים, פיג'מות נעלי בית, קפוצ'ונים וסווטשירטים, ואפילו גלימות עם הדמויות האהובות.

את התצוגה צילמה צלמת האופנה, מרי מקרטני, בתו של סר פול מקרתני, ואחותה של המעצבת סטלה מקרתני, שמונתה לצלמת הרשמית של שבוע האופנה פרוזן המתקיים מייד לאחר שבועות האופנה של פריז ולונדון. מקרתני צילמה 16 ילדים המדגמנים מעל 50 מערכות לבוש.

ניתן יהיה לרכוש בחנויות H&M ובמגוון אתרי האונליין של חנויות הצעצועים כדוגמת צעצועי מורן ובאתר עזריאלי. קום.