רגע לפני שכולנו נכנסים לסגר שני יצאנו לאחר צהריים של בילוי משפחתי. בצמוד לכדור הפורח בגני יהושוע בתל אביב נפתחה אטרקציית CINEMAX 360. בעצם מדובר על מבנה בצורת כיפה, מסך 360 מעלות, ומושבים אקטיביים המוטים לאחור כך שהצופה מרגיש חלק מעלילת הסרט. בזמן הצפייה מעבר לכך שהכיסאות זזים בהתאמה למה שקורה על המסך, מופנים אל הצופה זרמי אוויר ומותזים מים בהתאם לעלילות הסרטים כך שהצופה ירגיש עוד יותר מחובר וכאילו הוא חלק מהעלילה.

במקום אפשר לצפות בסרטים קצרים שונים (בין 8 לבין 16 דקות) אנחנו צפינו בשלושה:

"חומת סין" – מסע בריקשה המונעת בטילים על גבי החומה הסינית שהרגישה כמו מתקן מפחיד בלונה פארק וגררה הרבה צרחות מסביב וצחוק בלתי נשלט של שני הקטנים שלנו.

"המרוץ" – תחרות בין חיות היער שהייתה קצת פחות סוערת ויותר מותאמת לילדים קטנים

ו-"הקפיצה המטורפת" - שמבוססת על שיא גינס לצניחה חופשית

cinemax 360 (צילום: fulldome.pro,  יח"צ)
צילום: fulldome.pro, יח"צ

החוויה היא מאוד כיפית במיוחד אם בא לכם משהו קצר וקולע זה כמו לעלות על מתקן אחד בלונה פארק ולעשות את זה במזגן. התזוזה האקטיבית, המסך, ומערכת השמע גרמו לזה שבאמת לזמן קצר הצלחנו פשוט להיות ברגע ולהתנתק. צורת הישיבה והתזוזות המהירות גם גרמו לכך שהפלאפון לא יצא מהכיס. כך זכינו לחוויה משפחתית כיפית שהפעילה את כל החושים  ושכחנו לזמן קצר את העולם שבחוץ.

שעות פתיחה: ראשון-חמישי: 12:00-20:00, שישי: 10:00-15:00, שבת: 9:00-20:00

באטרקציה 16 מקומות ישיבה והכניסה לפי התור על בסיס מקום פנוי בהתאם להנחיות משרד הבריאות בתקופת הקורונה.

עלות: 35 שקלים לכרטיס, החל מגיל 4. לא ניתן להיכנס עם ילדים צעירים יותר למתחם.

ניתן לרכוש כרטיס משולב לקולנוע ולכדור הפורח הסמוך, במחיר 79 שקלים לילד ו- 99 שקלים למבוגר (במקום 90 שקלים לילד ו- 115 שקלים למבוגר), ובתיאום מראש להזמין הקרנת סרט ספציפי לקבוצה.

בהמשך יתפרסם לוח מופעים באתר. לפרטים נוספים: 5589722-03.

להגעה: חניה בחניון גני יהושוע, בחלק הכי מערבי של החניון, ואז צעידה ברגל לתוך הפארק פנימה לכיוון הכדור הפורח – אי אפשר לפספס אותו. 360 CINEMAX  צמוד אליו