גם כוכבות פורנו עושות ילדים מתישהו; לג'נה ג'יימסון בת ה- 35 זה קרה לפני חצי שנה עת ילדה תאומים (ג'ס-ג'יימסון אורטיז וג'רני ג'ט אורטיז) לבן זוגה המתאבק טיטו אורטיז.
מאז, מתברר, האמהות תופסת מקום נכבד בחייה, עד כדי כך שהגברת הואילה לפתוח בלוג אישי וחושפני שבו היא מתארת את חוויותיה כאם, ומתייחסת לסוגיות כבדות משקל כמו איך לעצב את השיער תוך האכלת שני תינוקות, וכיצד למנוע סימני מתיחה כתוצאה מהריון.

ג'נה גיינסון בהריון (צילום: Tiffany Rose, GettyImages IL)
הריוניות, תתנחמו. ג'נה בתקופת ההריון | צילום: Tiffany Rose, GettyImages IL

"סימני מתיחה? לא ביג דיל"

הבלוג החדש של ג'נה התקבל בסערה כשג'נה הכריזה קבל עם וטוויטר כי: "אני עומדת לכתוב בלוג מדהים על אמהות, אופנה וטיפוח".
ג'יימסון נחשבת לכוכבת הפורנו המצליחה בכל הזמנים, ולאחת מאלה שסללו את דרכה של תעשיית הפורנו אל חיק המיינסטרים הציבורי. כעת משהפכה לאם, סביר להניח שתזנח את הפורנו, כפי שהצהירה חד משמעית בעבר: "אני יודעת שכשאכנס להריון, כף רגלי לא תדרוך שוב בתעשיית סרטי המבוגרים".

אם יש בלוג אמהי שיזכה בכניסות של קוראים ממין זכר אין ספק שזהו הבלוג של ג'יימסון, שכבר מקבל תגובות משלל מבקרים מפוקפקים; "לא! לא! אל תכריחו אותה לסגור את הפה! זה אחד החלקים הטובים שלה", התחנן הגולש רפאל.

אחד הפוסטים האחרונים שהתפרסם בבלוג מתייחס למניעת סימני מתיחה. כשג'יימסון דירגה את רשימת הדברים שצצו במוחה כשהתבשרה שהיא עתידה ללדת תאומים, זכו סימני המתיחה למקום השמיני והמכובד; "כמו כל האמהות, המחשבה על סימנים בגוון אדום-דובדבן הנמתחים ממעלה הערווה ועד מתחת לשדיים גרמה לי להתכווץ", כתבה בבלוג, ואף הציעה פתרון: מריחה עקבית של קרם גוף פשוט של חברת KIEHL'S .
הגולש גארי כתב לה בתגובה: "אשתי ממש תאהב את המוצר הזה, תודה רבה לך. אני גם אוהב את הרעיון של הבלוג". לך תסביר לאשתך למה הגעת דווקא לבלוג של ג'יימסון, כשלמעשה חיפשת את אחד מאתרי הפורנו המשובחים שלה.

PETA - ג'נה ג'יימסון (צילום: Jesse Grant, GettyImages IL)
וככה היא נראתה לפני. ג'יימסון בעבודה | צילום: Jesse Grant, GettyImages IL
את חווית סימני המתיחה המטלטלת היא מסכמת ברוח הקבלה העצמית הכה מאוסה: "במציאות, סימני מתיחה הם לא כזה עניין גדול בהתחשב בכל מה שאנחנו צריכות לעשות כדי להרוויח אותם. אז תעשו את המיטב כדי למנוע אותם, אך אל תלקו את עצמכן אם הם יופיעו. אחרי הכל, אתן צריכות להיות גאות".

תסרוקת מנצחת לאמהות

גם מצב שיערה מטריד אותה: "אין לי יותר מדי זמן לסדר את השיער בבוקר, אז בזמן שאני מנסה להאכיל את שני הקטנים שלי, אני לוקחת שני זנבות שיער ומגלגלת אותם לצדדים באמצעות קליפסים נחמדים. ככה השיער שלי לא מתלכלך באוכל שלהם. גם טיטו חושב שהתסרוקת מקסימה, וגם הילדים שלי אוהבים אותה".

בכלל, ג'יימסון מתייחסת בבלוג לא מעט לשגרת טיפוח של אמהות; "עם שני תינוקות צורחים ברקע אין לי זמן להשקיע 15 דקות מול המראה במריחת מסקרה", כותבת ג'נה, וממליצה על מסקרה ש"גורמת לי להיראות מאופרת בלי שאצטרך להשקיע יותר מדי".

כצפוי, הבלוג כבר מושך גם כל מיני הצעות עסקיות של אשמאים זקנים דוגמת "ג'וקר", המתוודה שבשל גילו המבוגר אפילו זכוכית מגדלת אינה מאפשרת לו לקרוא את פונט האותיות הקטן של הבלוג. הגולש, המעורב בתעשיית סרטי המבוגרים, טרח להשאיר לג'נה את כתובת המייל שלו וביקש להיפגש איתה באחד מביקוריה העתידיים בלאס וגאס. נקווה שחוץ מגברים חרמנים, יתעניינו בבלוג שלה גם, ובכן, אמהות.