אישה בקליפורניה הדהימה צוות של 46 רופאים ואחיות מבית החולים קייזר, כשילדה שמינייה. זו רק הפעם השנייה, אי פעם, שנולדים 8 תינוקות חיים בלידה אחת. הרופאים, אגב, ציפו רק לשבעה תינוקות.

האם, שמעדיפה להשאר אנונימית, ילדה 6 בנים ושתי בנות. התינוקות נמצאים כעת באינקובטורים, לאחר הניתוח הקיסרי בו נולדו. 3 מהם תלויים בסיוע של מערכות הנשמה, אך חוץ מזה לא נראה שלתינוקות יש בעיות רפואיות כלשהן.

האישה הייתה בשבוע ה-23 להריונה כאשר היא אושפזה בבית החולים. במשך 7 שבועות, קבוצה של קרוב ל-50 רופאים ואנשי צוות טיפלו בה והתכוננו בהתרגשות ללידה. כשהרופאים התחילו את הניתוח הקיסרי, בחודש השביעי להריון, חיכתה להם הפתעה.
ד"ר מייפלס, רופאה בבית החולים, סיפרה: "אחרי שהוצאנו את תינוק מספר 7, הופתענו לראות את תינוק מספר 8". רופא נוסף בבית החולים, ד"ר הרולד הנרי, אמר כי "כשמדובר בכל כך הרבה תינוקות, יש אפשרות שאחד יתפספס בבדיקות האולטרה סאונד". ד"ר מייפלס המשיכה ואמרה "זאת הפתעה. שמונת התינוקות נמצאים כרגע במצב יציב וטוב".

דוברת בית החולים ציינה כי היא לא יכולה לשחרר מידע בנוגע לזהות האם, לגבי מצבה או לגבי השאלה האם היא נטלה תרופות לפיריון. במסיבת עיתונאים של בית החולים אמרה אחת הרופאות כי השבוע הראשון הוא קריטי בשביל התינוקות, וכי הם כנראה יישארו באינקובטורים למשך 6-8 שבועות, ובבית החולים כ-10 שבועות.

השמינייה הראשונה בעולם נולדה ביוסטון, טקסס ב-1998, לפני 10 שנים. תינוק אחד מת שבוע לאחר הלידה. שבעת האחים ששרדו חוגגים בימים אלו את יום הולדתם העשירי - הבנות שנולדו לפני עשור מאושרות, הן מהוות את הרוב בבית.

אחד משני הבנים, שחלק ב-10 השנים האחרונות חדר משותף עם 5 אחיות, לא ממש מרוצה מיחסי הכוחות בבית. הוא אמר לצוות חדשות שהגיע לחגיגות "זה לא כיף, זה ממש קשה ". מה שנכון, נכון.