תמונות האולטרה סאונד של העובר מהרחם הפכו כר מצוין להלצות וניבוי עתידו של הילד על ידי הוריו: "הוא נראה תזזיתי" או "הוא כבר מוצץ אצבע" הן חלק מהתגובות השכיחות. אבל איך מגיבים הורים שמגלים שהעובר מסמן תנועה מגונה באצבעותיו?

אין תמונה
הוא בסך הכל מספר לכם כמה אחיות יש לו. אוון ג'וניור

כשקלי ואוון סקפינגטון מאשטון שבבריטניה הלכו לעשות בדיקת אולטרה סאונד שגרתית, הם ראו שהעובר בן 27 השבועות שלהם כבר מגלה סימנים של מרדנות. בתמונה, נראה הפצפון כשהוא מסמן את הצורה "וי" בשתי אצבעותיו, כשגב ידו מופנה החוצה. בניגוד לתנועת הניצחון המסורתית, התנועה נחשבת למגונה בממלכה, ומשמשת, כאמור, כמקבילה של האצבע המשולשת.

האגדה טוענת שבמלחמת 100 השנים שהתנהלה בין אנגליה וצרפת, איימו הצרפתים כי יכרתו את אצבעותיהם של יורי החיצים. על מנת להתריס נגדם ולהראות שהם עדיין מסוגלים לירות, נהגו הבריטים לנופף בהתרסה בשתי אצבעותיהם.

הוריו של העובר התייחסו לתנועה בהומור. לטענתם, מכיוון שלאוון הקטן יש אחיות תאומות בנות שלוש, הם לא היו בטוחים כי הוא מבצע את התנועה המגונה או פשוט מראה לעולם כמה אחיות יש לו.

הצוות הרפואי בבית החולים "רויאל פרסטון", ששבועות לאחר מכן דאג להוציא אוון ג'וניור לאוויר העולם, נדהם מהתמונה, ומבצע הבדיקה ביקש את רשות ההורים לתלות אותה הקיר על מנת ששאר ההורים שבדרך יוכלו ליהנות ממנה. "למזלנו הרב הוא לא דחף את שתי האצבעות לתוך האף", התבדח אוון האב.

לפני כארבעה חודשים התפרסמה תמונה נוספת של עובר בריטי בן 23 שבועות שסימן "וי" עם אצבעותיו, אך מכיוון שתמונתו של אוון נלקחה בגיל היריון מופלג של 27 שבועות, היא נראית ברורה ומרשימה בהרבה.

בהריון? מזל טוב. היכנסו למדריך המלא להריון ולידה