בעוד חלק מבני השבע בועטים וצורחים כל הדרך לכיסא רופא השיניים, יש אחרים שהחיים לא חילקו להם לימונדה, והפכו אותם לשועלי קרבות ותיקים, כאלה שהכל פשוט קטן עליהם. כזה הוא קרטר ג׳נטל. ילד מתוק בכיתה א׳, שעבר עד היום חמישה ניתוחי לב פתוח והתמודד איתם באצילות וגבורה. הדבר היחיד ששבר את הילד והביא אותו לבכי היו הצלקות הרבות שנותרו על חזהו, והחשש שהילדים האחרים יחשבו שהן מכוערות. אביו של קרטר, זמר קאנטרי ממיין, ארה״ב, בשם מארק ג׳נטל, עשה מה שעושים היום, והסתייע בהמונים. הוא העלה תמונה של בנו, על כל צלקותיו, לרשת, וביקש מאנשים להצביע בלייקים אם הם חושבים שבנו הוא גיבור על. התוצאות לא איחרו לבוא, ועודדו מאוד את קרטר, שהתגבר על הפחד.

GOOD MORNING! I had a rough night but I ate lots of bacon this morning and Now I'm playing Donkey Kong with Dad! Have a great day everyone. 󾬓󾌵 #CartersSong #HeartHeroes #CHDawareness

Posted by Mark Gentle on Thursday, April 9, 2015

המקרה קרה לאחר הניתוח האחרון של קרטר, ניתוח תיקון חירום לקוצב הלב שלו, בו הוא נעזר מינקות. לאחר שהורידו את התחבושות הלך קרטר לראי ואביו שמע אותו מתייפח בחדר האמבטיה. ״הוא אמר: 'אנשים יחשבו שאני מכוער. הצלקות שלי נראות נורא'״, נזכר האב. ״בתור הורה, נקרע לי הלב. הילד הזה עבר כל כך הרבה, הדבר האחרון שצריך להטריד אותו הן הצלקות״. הפתרון של האב היה להעלות תמונה לפייסבוק. ״אמרנו לו שהצלקות גורמות לו להיראות כמו גיבור על, ושאלתי מתחת לתמונה כמה לייקים הוא יקבל עבור הגבורה שלו״. תוך יום קיבלה התמונה מעל 200 אלף לייקים, והפכה ויראלית. על מנת לעודד את קרטר הגביר אביו את עוצמת הווליום בטלפון ואמר לו שכל התראה שנשמעת היא עוד אדם שחושב שהוא גיבור. ״הוא פער את עיניו בכל פעם שנשמע צפצוף ואמר: אבא, זה שוב בשבילי? זה מאוד העלה לו את הביטחון".

#CHDAWARENESS We were a little apprehensive to post this but I feel it's important. Carter took his bandages off this...

Posted by Mark Gentle on Saturday, April 11, 2015

תוך ימים חצה הפוסט את מיליון הלייקים, והמשפחה הוצפה באלפי תגובות נרגשות מאנשים מכל עבר שרצו לחלוק את הסיפורים האישיים שלהם ושל הצלקות שלהם עם קרטר. ״הצלקות עושות אותו מי שהוא״, אומר האב הגאה שלו ולאשתו עוד שתי בנות, ואף הקליט שיר מרגש בשם ׳השיר של קרטר׳, על מנת לעודד מודעות לפגמי לב תורשתיים, בו הוא מספר את כל סיפור מחלת בנו. ״הצלקות מראות לכולם את מה שהוא עבר וכמה הוא חזק יותר מהמחלה שניסתה להרוג אותו. אני מנסה ללמד אותו להיות גאה בצלקות שלו".

This is #CHDawareness week. I challenge you all to help us show support and raise awareness by sharing this as your...

Posted by Mark Gentle on Monday, February 9, 2015

עוד במשפחה:

>> ילדים גונבים את ההצגה? רק תראו את האבא הזה
>> לנסות את זה בבית ומהר: האמא המכורה הניחה את הסמארטפון בצד
>>מזעזע: האם הרעילה את בנה למוות