המשטרה חוקרת חשד לפיו עבריינים ממשפחת פשע בשרון הציתו שתי מכוניות של בני זוג. הסיבה: ההורים העזו להתלונן בבית הספר ובמשרד החינוך נגד תלמידה בכיתה של בתם, שהוריה מקורבים למשפחת הפשע.

לטענת ר', שמכוניתה הוצתה, הכל החל בגלל ויכוח בין בתה לתלמידה אחרת בכיתתה על רקע לימודים בקפסולות בכיתה. לטענת ר', בקפסולה בה למדה בתה פתחו קבוצת וואטסאפ ללא המורה. בתם של בני זוג המקורבים לעבריינים בעיר הכניסה את המורה לקבוצה.

"כל ילדי הקפסולה כעסו. כדי לנסות לפתור את הפלונטר שנוצר, הבת שלי הציעה שהיא תבקש מהמורה לצאת או שהבת שלהם תוציא את המורה מהקבוצה", שחזרה ר', "אימה של הילדה התקשרה אליי לברר את העניין. הצדקתי לגמרי את התנהגות הבת שלי והיא איימה עליי. ממש ככה. היא אמרה שתגרום לבת שלי לבכות כמו שהבת שלה בכתה בגלל הבת שלי. כעבור כמה דקות הבת שלי מתקשרת מבית הספר ומספרת שהורים של התלמידה צעקו ואיימו עליה. הבת שלי פרצה בבכי ואני מיד הזמנתי משטרה".

לדבריה בתה סיפרה לה שהאימא של התלמידה איימה להרוג אותה על מה שעשתה לבת שלה.

לפני כעשרה ימים הגיעה מכונית לביתה של ר', וממנה ירד גבר, שהחזיק בידו דלי של חומר דליק שאת תכולתו שפך על המכוניות שלה ושלה בעלה ושניות לאחר מכן זרק חומר דליק והן עלו באש.

ר', הזמינה את המשטרה למקום והגישה תלונה לפיה היא חושדת שעבריינים ממשפחת פשע המכירים את הורי התלמידה ביצעו את הצתת כלי הרכב שלה ושל בעלה.

חוקרי תחנת המשטרה בעיר פתחו בחקירה. במהלכה נעצר חשוד אחד במעשה. עם זאת, הוא שוחרר כעבור כמה שעות. במקביל המשטרה ממשיכה בחקירתה כדי לאתר את החשודים בהצתת כלי הרכב של בני הזוג.

"החקירה מורכבת מאוד ונעשים מאמצים גדולים כדי לעצור את החשודים במעשה", ציינו גורמים במשטרה.

ר', עצמה מפחדת שבפעם הבאה ינסו אולי לפגוע בה בבעלה או בבתה. "אני מפחדת אבל אין לי ברירה. אני לא יכולה לתת לעבריינים לנהל אותי בהפחדות", הסבירה ר''