״יֶלֶד זֶה הֲרֵי בְּדִיּוּק כָּכָה/ לֵב מֻשְׁלָם, עֲנָקִי וְיָפֶה/ שֶׁחָשׂוּף לָעוֹלָם וְלַנֶּצַח/ דּוֹפֵק מִחוּץ לֶחָזֶה,״ כך מסתיים שיר של ברק פלדמן, אחד מכותבי הטקסטים המוכשרים והמוכרים בישראל. פלדמן, אב לשניים, ממשיך ומדייק את החוויה האבהית, ויוצא עכשיו עם תקליט חדש לילדים, ובעצם לכל המשפחה, שמשלב בין טקסטים מקסימים מתוך ההוויה הילדית, לבין לחנים מורכבים וביצועים של מגוון אמנים מוכשרים.

פלדמן בן 45, נשוי לתמר ואב לרוני ועידו, גר בניו ג'רזי, עובד בהיי-טק ובמקביל כותב שירים לזמרים, למחזות ולתכניות טלוויזיה. בין היתר כתב שירים ליוני בלוך, אפרת גוש, נינט, מירי מסיקה, גידי גוב, יוני רכטר ועוד רבים אחרים. לפני מספר שנים פתח ברק דף שירים בפייסבוק, אליו העלה שירים קטנים שלא פורסמו בשום מקום אחר. הדף זכה להצלחה, ולמעל 40 אלף עוקבים. המעבר לכתיבה לילדים הגיע, כצפוי, עם בוא הילדים.״המחשבות והרעיונות שהיו להם היו כל כך מיוחדים וכל כך גאוניים שכל מחשבה וכל רעיון זרקו אותי למקום אחר,״ הוא נזכר. ״זה גרם גם לי לחשוב ולראות דברים אחרת, אז התחלתי לפתח את הרעיונות האלה לשירים ופתאום נוצר עולם שלם של תחושות ומחשבות, שנוגע בבעיות מאד לא פשוטות אבל בצורה תמימה ואמיתית. כשראיתי שהשירים מצטברים החלטתי לאסוף כמה נבחרים ולקחת אותם לשלב הבא.״את רוב השירים בתקליט הלחינה מוריה לוי, הוא הופק על ידי דניאלה בוס ועל השירה הופקדו כמה שמות מוכרים כמו אלון עדר, סיון טלמור ושילה פרבר. ״כן, אני יודע שלא קונים היום דיסקים ושהשוק מוצף ביצירות ומופעים לילדים אבל אני גם יודע שהבאנו פה יחד משהו אחר,״ הוא מסביר. ״כל האנשים שמעורבים באלבום מרגישים שליחות ביצירה הזו, מעין נסיון להעניק תרבות אחרת לילדים שלנו. והתגובות מדהימות, גם מהורים וגם מילדים. הדיסק נמכר רק באינטרנט ובחנויות נקודתיות והעובדה שהוא מצליח ועובר מפה לאוזן מאד משמחת את כולנו. הסינגל הראשון שיצא אף הפך לשיר המושמע ביותר ב 88FM.״

פלדמן פתח עמוד פייסבוק חדש המוקדש להורים, בו אפשר למצוא שירים מהאלבום ועוד טקסטים, אליו יעלו בעתיד גם קליפים אינטראקטיביים מיוחדים בהם אפשר יהיה לבחור לבד את המשך התפתחות העלילה. שווה לעקוב. פלדמן חולק עמנו, לכבוד צאת האלבום, טקסט של שיר מתוק במיוחד שלא נכלל בו:

סִפּוּר מְיֻחָד

אִמָּא, סַפְּרִי לִי סִפּוּר מְיֻחָד
שֶׁלֹּא סִיפַּרְתְּ אוֹתוֹ
עַד הַיּוֹם לְאַף אֶחָד

סִפּוּר שֶׁנִּמְצָא אֶצְלֵךְ
בַּלֵּב, בַּפִּנָּה
וְשֶׁעַכְשָׁו תְּסַפְּרִי אוֹתוֹ
פַּעַם רִאשׁוֹנָה

אִמָּא, סַפְּרִי לִי סִפּוּר מְיֻחָד
שֶׁלֹּא כָּתוּב בְּאוֹתִיּוֹת
שֶׁהִמְצֵאת אוֹתוֹ לְבַד

שֶׁחִכָּה הָמוֹן זְמַן
וְרַק עַכְשָׁו כְּשֶׁאֲנִי פֹּה
יֵשׁ מִישֶׁהוּ שֶׁיָּכוֹל
לִשְׁמוֹעַ אוֹתוֹ

וְאַחֲרֵי שֶׁתְּסַפְּרִי לִי
אַל תְּסַפְּרִי אוֹתוֹ יוֹתֵר
שֶׁהוּא יִהְיֶה רַק שֶׁלִּי
וְלֹא שֶׁל אַף אֶחָד אַחֵר