תחפושת איש לגו ממלחמת הכוכבים (צילום: Mailonline , צילום מסך)
"אם לא היה לי ילד בטח לא הייתי עושה את זה לעולם". קית' ובנו קליין בתחפושת | צילום: Mailonline , צילום מסך
יש אבות שמחכים כל חייהם כדי להעביר לילדים שלהם את האהבה הגדולה של חייהם, ולחלוק עמם את הקסם. לרוב זה קורה סביב אהדה לקבוצת ספורט כזו או אחרת, ולפעמים, כמו במקרה שלפנינו, בהערצה עיוורת אחר סדרת סרטי מלחמת הכוכבים. קית' שפארד, גרפיקאי קנדי, יצר עבור בנו, בעבודה קשה והמון כישרון, תחפושת איש לגו בדמותה של הדמות בובה פאט מסדרת הסרטים.

>> לעמוד פייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

ניסיון שלישי גלידה

הגרפיקאי בילה מעל מאה שעות מאומצות בבניית התחפושת עבור בנו בן השבע קיילן, שאי אפשר לדמיין מושקעת ומלוטשת ממנה. התחפושת, איך לא, לקחה בקלילות את המקום הראשון בכנס בשם 'טויקון', כנס ססגוני לחובבי דמויות וצעצועי וינטג'. זהו הניסיון השלישי של שפארד לייצר תחפושת של דמות לגו, ועם כל נסיון השתכלל ולמד מטעויות. התחפושת עשויה מסינטרה, סוג מיוחד וקל משקל של PVC, בעזרתו הצליח האב לייצר את הגוף, הידיים, האנטנה, הרגליים ואת מרבית הקסדה. את פנים הקסדה ריפד שפארד בספוג בידוד, והשתמש בעוד חומרים פלסטיים לעיצוב הרקטות שעל גב הדמות.

עוד כתבות בערוץ בית ומשפחה:

תחפושת איש לגו ממלחמת הכוכבים (צילום: Mailonline , צילום מסך)
חושבים שהוא מרוצה מהעניין? | צילום: Mailonline , צילום מסך
תחפושת איש לגו ממלחמת הכוכבים (צילום: Mailonline , צילום מסך)
התחפושת עשויה מחומר קל משקל | צילום: Mailonline , צילום מסך

תשומת הלב לפרטים של האב מפעימה ממש, ומוכיחה את אהבתו הגדולה לסרט וגם ללגו, ובדיוק כפי שעושים בבובות איכותיות - מעל התזת הספריי הצבעוני של הגרפיקה הוא הדביק כיסוי ויניל שקוף. את האנטנה והרקטות שעל הגב ניתן להסיר, בדיוק כמו בגרסת הלגו של הדמות, מה שנותן לבנו להשתחרר ממעט משקל כשהוא עוטה את החליפה.כל זה מדהים, אבל מר שפארד אינו מתכוון לעצור כאן וכבר מתכנן ליצור תחפושות של בובות לגו נוספות של מלחמת הכוכבים, ואפילו תחפושת של דמות שטרם יוצרה על ידי חברת לגו עצמה.

תחפושת איש לגו ממלחמת הכוכבים (צילום: Mailonline , צילום מסך)
נראה כמו בובת לגו אמיתית | צילום: Mailonline , צילום מסך
תחפושת איש לגו ממלחמת הכוכבים (צילום: Mailonline , צילום מסך)
בובה פאט המקורי | צילום: Mailonline , צילום מסך

"אני מעריץ של מלחמת הכוכבים כבר 35 שנה ואף פעם לא חשבתי לייצר תחפושת", הוא מספר, "אם לא היה לי ילד בטח לא הייתי עושה את זה לעולם. מאז שהתחלתי לעצב לקיילן תחפושות הפסקתי לפסל יצירות שלי. אנחנו משוגעים על כל תרבות הלגו של מלחמת הכוכבים, ובובה פאט היא דמות נהדרת ליצירה. הוא מלא בצבע ויש לו המון פרטים קטנים ומאתגרים. ייצור תחפושות עבור ילדים זה מגניב, לילדים יש את הפרופורציות המושלמות כדי לשחזר בובות לגו. בהתחשב בעובדה שיש פה גם לגו וגם מלחמת הכוכבים, היה לי ברור שהתחפושת תתקבל באהדה בין באי הכנס, אבל לא ציפיתי שהתמונה של בני תהפוך לוויראלית ותקבל כל כך הרבה תשומת לב.

"בת זוגי תומכת מאוד בפרוייקט ומרוצה מהתוצאות. היא ממש לא בעניין של מלחמת הכוכבים ולגו, לא מבחינת תוכן ולא מבחינת הבלאגן בבית, אבל היא יודעת שהכל בשביל הבן שלנו, וזה משמח אותה".