בעוד הילדים שלנו מתלוננים על שיעורי הבית שלהם ובמשרד החינוך כבר מנסים לבטל את כל העניין, יש מקומות שנותנים פרופורציות אחרות לגמרי לדבר אותו אנו וילדינו מתייחסים אליו כבעיה. תמונות של ילד בן 12 בשם ויקטור מרטין אנגולו עלו לרשת, והן צובטות בלב. בתמונות נראה הילד יושב על סף הכביש ומכין שיעורים במחברת, מאחר שאין לו בבית חשמל.

ויקטור הפרואני, שנתפס בעדשת המצלמה כשהוא מנצל את תאורת הרחוב למטרת לימודיו, הופך בימים אלה לנער הפוסטר לדברים רבים: שיקוף של מצב כלכלי קשה, אבל גם של תקווה. ויקטור הפך לסמל לדוגמה חיובית ולכך שאל לנו להתייאש מהדור הצעיר, ושגם ברגעים האפלים ביותר ניתן למצוא קרן אור. מילולית, במקרה הזה.

אמו של ויקטור סיפרה לתקשורת כי הסיבה שבנה יצא אל הרחוב על מנת להכין את השיעורים פשוטה: אין להם כסף לחשמל. "בני תלמיד מצויין והצליח להתגבר על הקשיים הכלכליים שלנו," מתגאה האם. ולא משנה כמה קשיים החיים מערימים עלינו, הוא נשאר עם מטרות מאוד ברורות מול העיניים: הוא מתכוון להיות שוטר חשוב ולמנוע שחיתות במדינה הזאת."

הסיפור הפך לויראלי ברשתות ואז פשט על התקשורת, ואפילו הביא את ראש העיר מוצ׳ה, בה מתגוררת המשפחה, לביקור בית מתוקשר. ראש העיר ביקר את ויקטור והעניק לו המון ציוד לבית הספר, ואף הבטיח לממן את חשבון החשמל של המשפחה.