בני זוג בכל העולם התהלכו להם אבודים בוולנטיינ'ס וניסו לחשוב על מתנה שתשמח את לבבה של בחירת לבם. מי שהיה מוכן ומזומן עם המתנה המושלמת לאהובתו היה ג׳וש רוסי, צלם ואבא לנלי בת השלוש, שאוהבת את "היפה והחיה" של דיסני, וגם את אבא, וקיבלה ממנו מתנה קסומה ומתוקה להפליא לחג: סט צילומים מושקע בו הפכה היא לנסיכה בל והוא לחיה, לאחר המהפך, כמובן.

"כל דבר שקשור לדיסני הוא מדהים וקסום", אומר האב. "גם אני מתתי על הסרט היפה והחיה בצעירותי, וזו אהבה גדולה שאנחנו חולקים אותה. נלי יודעת שבקרוב יצא הסרט המצולם של הסיפור, ואנחנו מחכים לראות אותו ביחד". נלי כבר יודעת לצפות להפתעות מסוג זה בחגים וימי הולדת, כי אבא ג׳וש נוהג לשלב אותה בחזיונות שלו. בעבר הגיעו השניים לתקשורת העולמית עם תמונות בהן הפך את נלי לוונדר וומן ולכיפה אדומה.

An AMAZING @joshrossiphoto shoot, a perfect Valentine's Day gift from a father to his beautiful daughter! �� Dress custom made in the USA by @elladynae

A post shared by Ella Dynae Designs (@elladynae) on

התהליך כולו לקח חודש אחד. המשפחה שהתה בחופשה אירופאית, שם יצא ג׳וש חדור מטרה לצלם טירות שיהפכו לרקעים המושלמים לתמונות. הוא נסע במיוחד לטירת נוישוונשטיין בבוואריה, הטירה שהיוותה את ההשראה לזו בסרט המצוייר ולטירה המפורסמת בדיסנילנד. את התלבושות תפרה לאב ולבתו מעצבת בשם אלה דיינה, על פי מידותיהם. כל התהליך מתועד בסרטון וידאו מחמם לב, שנפתח באב המצלם בשלג ונגמר בבת המתוקה הפותחת את הצילום הממוסגר שלה עם אבא האהוב.

"היא השתגעה מההדפסה שנתתי לה", אומר ג׳וש בסיפוק. "היא קפצה וצחקה. היא לא יכלה להפסיק להסתכל על הסדרה השלמה. אחרי שנתתי לה את התמונה בבוקר, כל היום היא הסתובבה ושרה את השירים מהסרט. אני אוהב ליצור עם בתי דימויים משותפים סביב דברים ששנינו אוהבים. בתור הורה, אנחנו לרוב משחקים עם הילדים משחקים שהם אוהבים, אבל הפעם שיחקנו במשחק שאהוב על שנינו: צילום תמונות קסומות. גם אשתי נורא נהנית מזה. היא זו שקבעה לנו את הביקורים בטירות באירופה והשיגה את מעצבת התחפושות. היא דאגה לכל מה שהיינו צריכים וזה היה אירוע משפחתי לגמרי".

ג׳וש רוצה לתת לאבות נוספים השראה לצאת מהשגרה ולעשות עם הילדים שלהם דברים מיוחדים. "אני באמת מקווה שאבות יחליטו, בעקבות התמונות האלה, לבלות יותר עם הבנות שלהם ולמצוא דברים משותפים שהם יכולים לעשות איתן כדי לחזק את הקשר המיוחד הזה".

>> גיהנום זה לחכות עד שהבן שלך יירדם