הביטוי "שנינו ביחד וכל אחד לחוד" אינו בגדר קלישאה, במיוחד כאשר מדובר באחים תאומים או שלישייה. אחת הדרכים שלנו בעולם הזה לבטא את עצמנו ואת הסגנון האישי שלנו הוא בדרך בה אנחנו מציגים את עצמנו לעולם, דרך הבגדים והבחירות האופנתיות. כשמדובר בתאומים (או שלישיות ויותר מכך), המצב נעשה חשוב ומורכב עוד יותר. מצד אחד, זה מקסים וחמוד להפליא להלביש את הילדים באותם בגדים, במיוחד כשהם קטנים, רכים ומתוקים אבל יחד עם זאת, הלבוש הנו חלק מתהליך הנפרדות שעוברים הילדים, והוא זה שמוביל, בין היתר, גם לעצמאות של כל אחד כאינדיבידואל, בתוך מערכת היחסים המיוחדת הנוצרת בין אחים שנולדו יחד.

הפקת אופנה לתאומים ושלישיות (צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS)
דומה אבל לא זהה | צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS

ליעד ורוני (בנות 6):
ליעד (משמאל): שמלת טוניקת סריג פרצוף - קדס - 139 ₪. חותלות שמנת - קדס  - 14.90 ₪.            נעלי ד"ר מרטינס ורוד זוהר - פפאיה - 239 ₪.
רוני: ג'ינס - קדס- 99.90 ₪. טוניקת ג'ינס – קדס- 169  ₪. כובע צמר אפור – בייבי רוק - 89 ₪. נעליים כסופות - פפאיה - 229 ₪.

אז איך עושים את זה? 2wins, המרכז לתאומים ושלישיות בישראל, יצר הפקת אופנה במטרה להראות לכם ההורים, כיצד ניתן לשמור על קו אחיד המאפשר ביטוי אישי, לכל אחד מהילדים. ולא פחות חשוב: איך אפשר להתנהל כלכלית נכון כשצריך להלביש כמה ילדים במקביל, ובאותה מידה. מה שנקרא פי 2, או פי 3 ופי 4 למבורכים באמת.  

לימורי צדוק, מסגננת אופנה ויועצת תדמית, והילה עזרא, סטייליסטית ומעצבת אופנה, עם הטיפים עם הטיפים:

אל תפספסו את הסיילים. במהלך החודשים דצמבר- פברואר, מתקיימים מגוון מבצעי והנחות על מגוון פריטי לבוש, נעליים ואביזרים.  בחודש פברואר, החנויות משנות פניהן וחלונות הראווה, מבשרים את בוא הקיץ. לכן מומלץ במיוחד לנצל את ההנחות משמעותיות שיכולות להגיע עד ל-80 אחוז.

הפקת אופנה לתאומים ושלישיות (צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS)
רכשו בסוף עונה או בטרום עונה | צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS

ליעד (מימין): שמלת סריג פרצוף - קדס - 139 ₪. חצאית אדומה קדס - 79.90 ₪. נעלי סקולצ' כחולות - בובוקס - 280 ₪.
רוני: שמלת ג'ינס - קדס - 119 ₪. מחממי אוזניים - פפאיה - 29.90 ₪. צעיף שחור כוכבים – בייבי רוק  - 89.90 ₪. מגף שחור גבוה - בובוקס - 450 ₪.

שווה לנצל גם את מבצעי טרום עונה. מי שרוצה ליהנות ראשון מהקולקציות החדשות ברשתות, יכול לעשות זאת קצת לפני תחילת העונה. הסיילים לא מגיעים ל-80 אחוז אבל בהחלט ניתן לרכוש בהנחה את הפריט השני או השלישי.

כרטיס מועדון זה טוב?  בימינו כן. מרבית הרשתות מעניקות כרטיס מועדון שמאפשר הנחות נוספות, הטבות משמעותיות ולעתים גם צבירת נקודות, אותן ניתן להמיר במרשרשים.  הדבר לעתים כרוך בתשלום חד פעמי או בחידוש שנתי.

אחד לשנה הבאה. בהנחה ויש לכם מקום אחסון, שווה לרכוש בגדים במידה אחת גדולה יותר מהמידה הנוכחית של כל ילד, בעונת המבצעים החמים, לשנה הבאה. הדבר יאפשר לכם לאבזר את ארון הבגדים במחירים נוחים בתחילת עונת החורף, בשנה שאחרי. 

הפקת אופנה לתאומים ושלישיות (צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS)
כרטיס מועדון זה לא מילה גסה | צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS

אביה  (מימין): שמלת פרנזים חומה - קדס - 159.90 ₪. וסט פרווה - קדס - 149.90 ₪. מגף חום - פפאיה - 239 ₪.
ליאור: מכנס ג'ינס - קדס - 79.90 ₪. סריג שמנת - קדס - 159.90 ₪. מגף אפור - פפאיה - 239 ₪. צעיף  - בייבי רוק- 89.90 ₪.

תפרידו. אצל אחים תאומים או שלישייה, המידה זהה או דומה. מומלץ להעניק לכל ילד את הביטוי שלו באמצעות פריטי לבוש ייחודים, בשלוב פריטי לבוש בסיסיים, אותם הילדים יכולים לחלוק.

תגוונו עם צבעי יוניסקס. במידה ומדובר באחים שאינם בני אותו מין, מומלץ להעניק מקום נרחב במלתחה לפריטי לבוש שהנם יוניקס (בגווני לבן, אפור, שחור). השימוש באביזרים שונים, יעניק לכל אחד את האפשרות להיות יחיד ומיוחד צעיף, כובע, שלייקס מגניב שניתן לחבר למכנסיים, גרביים עד הברך בשילוב חצאית וכולי.

תשלבו עם בגדי עבר. מומלץ לרכוש בראש ובראשונה, את פריטי הלבוש שיכולים להשתלב עם הבגדים שנרכשו בעבר.        

הפקת אופנה לתאומים ושלישיות (צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS)
צבעי יוניסקס ישרתו אתכם נהדר | צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS

אייל, אביה וליאור (10): אייל: קרדיגן שמנת - קדס - 189.90 ₪. מכנס משובץ שלייקס - קדס - 149.90 ₪. כובע טייסים  - קדס - 39.90 ₪. חצי מגף חום  פפאיה -  239.90 ש"ח.
אביה (מימין): שמלת פרנזים - קדס - 159.90 ₪. סינר רוק – בייבי רוק- 49.90 ₪. מגף אפור - פפאיה - 239 ₪.
ליאור: מכנס טייץ כחול - קדס - 79.90 ₪. סריג שמנת - קדס - 159.90 ₪. וסט פרווה - קדס - 149.90 ₪. מגף חום - פפאיה - 239 ש"ח

חכו עם הנעליים. רכישת נעליים בתחילת העונה עלולה להגיע למאות ואף אלפי שקלים. חפשו חנויות המעניקות מבצעים מיוחדים לתאומים ושלישיות או כרטיס מועדון הכולל הטבות.

*לעוד תמונות מהפקת האופנה - היכנסו לכאן

הפקת אופנה לתאומים ושלישיות (צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS)
קנו גם לשנה הבאה | צילום: תהילה שרפי מסטודיו TS

אור ויובל (4):
אור (מימין): מכנס קאמל - קדס - 149.90 ₪. סריג שחור - קדס- 139.90 ₪.  צעיף שמנת כוכבים שחורים – בייבי רוק - 89 ₪. חצי מגף קצר קאמל - בובוקס- 320 ₪.
יובל: טוניקה שמלה קפוצ'ון -קדס- 179.90 ₪. גרביונים נוד מבריק - פפאיה - 20 ₪.  חצי מגף קצר שחור - בובוקס - 320 ש"ח

קרדיטים: צילום: תהילה שרפי בעלת סטודיו TS - צילומי בוטיק לילדים ומשפחה. סטיילינג, איפור ושיער: לימורי צדוק והילה עזרא.