אין תמונה
מי רוצה זהב? צמידי ההשכבה

הם תמימים למראה, צבעוניים להחריד ועשויים מגומי - ובכל זאת, צמידי הפלסטיק הדקים שהיו חלק מאסונות האופנה שהסתננו אל שנות ה- 80, גורמים בימים האחרונים לגל דאגה היסטרי בקרב הורים ברחבי העולם.
הצמידים הזוהרים, הניתנים לרכישה בעשרות חנויות של צעצועים ותכשיטים, קיבלו את הכינוי "צמידי ההשכבה" וממלאים חלק במשחק חברתי ומיני שהפך לאחרונה לתופעה מתפשטת אצל אלפי בני נוער במקומות שונים בעולם.

שלל הצבעים אינו רק אופנתי; כל צבע מסמל התחייבות לביצוע של אקט מיני בדרגה כזו או אחרת. ברגע שמישהו מצליח לקרוע את הצמיד מהיד של הנער או הנערה, הוא מחויב לבצע איתו את האקט שסימל הצמיד.

צמיד זהב: התחייבות לכל פנטזיה מינית

כמו כל טרנד לוהט, גם הצמידים זכו לדף אהדה בפייסבוק בו רשומים כבר למעלה מ- 16000 בני נוער.
האתר מקיים אינספור דיונים, ביניהם תחרות איסוף צמידים קרועים שהמנצח בה יזכה בתואר הנכסף: "שיאן צמידי ההשכבה".
חלוקת הצבעים הכללית מתבצעת באופן הבא: צמיד כתום מסמל נכונות לנשיקה, צמיד צהוב מסמל נכונות לחיבוק וצמיד שחור- נכונות לקיום יחסי מין מלאים. מי שמצליח לקרוע צמיד בצבע זהב יזכה במימוש מלא של כל הפנטזיות המיניות שלו.
במקומות שונים ניתן למצוא פרשנויות שונות לתתי הגוונים השונים ולכן אם אתם בעניין - מומלץ להתעדכן במילון הצבעים המקומי.

בימים האחרונים התפרסמו כתבות מחאה בעיתונות העולמית - בארה"ב, אוסטרליה ובריטניה. ההורים מוחים על הטרנד המסוכן המגיע במסווה תמים של אביזר אופנתי פשוט, וכועסים על כך שהצמידים זמינים בכל מקום ועולים פרוטות. הטרנד האופנתי הופך זמין ונחשק גם בעיניהם של ילדים בבית ספר יסודי שאינם מודעים למשמעות שהוא נושא.
כקונטרה למשחק המפוקפק הזה, מעכשיו ניתן להשיג ולענוד גם מבחר של צמידים חינוכיים; קריעה של צמיד בצבע סגול תכריח אותך לעשות שיעורים במתמטיקה, קריעה של צמיד בצבע בז' - לעזור לאמא במלאכת הגיהוץ וצמיד טורקיז - לשטוף את המכונית. אפשר רק לשער שטרנד לוהט זה לא יהיה.